Jdi na obsah Jdi na menu

1.kolo Českého poháru žactva v biatlonu.

18. 1. 2012

Ve dnech 7.- 8.1.2012 uspořádal klub biatlonu Jílové 1.kolo Českého poháru v biatlonu žactva. Na náročných tratích v Novém Městě v Krušných horách se s přírodními podmínkami popasovaly Nikol Majcherová a Milan Vašák.Oba dva dny ukazovala příroda jak má vypadat zima.Prestože v nižinách byll relativně klid,na Novém Městě chumelilo a foukal vítr.V takovýchto podmínkách byla nejnáročnější střelba.V sobotu na dlouhých tratích,jel se vytrvalostní závod,se oba závodníci trochu trápili,hlavně na náročných sjezdech,vše si vynahradili na střelnici,Nika střílela bezchybně tedy dvakrát nula,Milan první položku za dva,druhou za jedna.Nika skončila desátá,Milan v závěru startovního pole.V neděli při rychlostním závodě si Nika střelbu zopakovala tedy zase dvakrát nula a Milanovi se povedla přesně stejná střelba.Pomalejším během skončil opět v závěru kategorie,vše vynahradila Nika pátým místem .V konkurenci středisek a sportovních škol jsme se neztratili.