Jdi na obsah Jdi na menu

Český pohár v letním biatlonu 2019.

18. 6. 2019

Medailový víkend v Bystřici pod Hostýnem.

Ve dnech 14.6. - 16.6. se konal v Bystřici pod Hostýnem Český pohár v letním biatlonu žactva , dorostu a dospělých.

Zatímco v prvním kole jsme sbírali hlavně umístění v první desítce pořadí, v Bystřici cinkaly medaile. Už v sobotu kdy na žácích ještě byla znát únava z namáhavé cesty přes celou republiku  a do první desítky se prosadil pouze Idmar Janele včetně ziskem první výkonnostní třídy, začali se prosazovat dorostenci a dospělí. Josef Zátka pátým místem , Lenka Minářová šestým  místem a vrcholem byla bronzová medaile Niki Majcherové. V neděli překvapil Matěj Parásek výbornou střelbou a bronzovou medailí, do desítky se vešli ještě Terezka Šachová na pátém místě,Pavla Kreuzová na sedmém místě,  Lenka Minářová s Idmarem Janelem na osmém místě.Desátý skončil veterán Jan Doubek.

Díky všem rodičům kteří se akce zúčastnili za pomoc, dopravu na závod a závodníkům za předvedené výkony.