Jdi na obsah Jdi na menu

Lyžařská sezona začala v Harrachově a na Luži.

10. 1. 2013

Omlouvám se trochu opožděně podávám informace  o dosud absolvovaných závodech.

Biatlonová sezona začala 15.-16.12.2012 v Harrachově 1.kolem Českého poháru dospělých.

Závod se vydařil:Šárka Půlkrabová prvně v kategorii ženy C v sobotu vyhrála a v neděli byla druhá.

Dub splnil úkol získat 2.výk.třídu a umístil se v sobotu na 11. a v neděli na 10 místě.

Následující víkend jsme se zúčastnili hladkého běhu na Luži,pořádaný německým klubem.

Šárka vyhrála kat.žen nad let,Milan Vašák třetí    mezi dorostenci,Lenka Minářová vyhrála dorostenky a ve stejné kategorii byla Nika Majcherová čtvrtá.

26.12.jsme odjeli v menším počtu na memoriál na Adolfov.Nika vyhrála kategorii žákyň,Šárka byla třetí v kat.žen.

Na Silvestra jsme pořádali běh na lyžích a dařilo se nám.Nika vyhrála žákyně,Milan žáky,Markéta Pilná vyhrála kat.žen a Lenka  kat.dorostenek.

5.-6.1.2013 začala biatlonová sezona také žákovským kategoriím v Novém Městě na Moravě.V sobotním vytrvalostním závodě se projevil,že oba NIka i Milan absolvovali první biatlonový závod sezony.Po nepodařené střelbě skončila Nika na  21 aMilan na 28 místě.V neděli se podstatně zlepšila střelba ani jeden nemusel na trestné kolo.Konkurence středisek je však velká a tak to stačilo na malý posun v pořadí,Nika na 19 a Milan na 25 místo.