Jdi na obsah Jdi na menu

Regionálná závod v letním biatlonu - Praha

17. 4. 2018

15.4.2018 přes 300 závodníků na regionálním závodě na Kapslovně v Praze.

Popularita biatlonu stoupá a s ní i úroveň a počet závodníků hlavně v žákovských kategoriích.

I my jsme se zúčastnili v hojném počtu, bohužel ne vždy úspěšně.

Na medaili skončili Magdaléna Bažantová(třetí),Jan Zátka ml.(druhý) a Jan Doubek (třetí.)

Trochu smolné závody absolvovali Idmar Janele,Matěj Parásek a Filip Bažant všem třem se nepovedla jedna střelecká položka a tak ani přes téměř nejlepší běh ze závodníků své kategorie, to na madaili nevyšlo.Idmar osmý,Filip jedenáctý a Matěj na 15.místě.

Stejné potkalo Pavlu Kreuzovou i jí nezadařilo v jedné položce, aby skončila na 11.místě.Klára Kreuzová  byla na 19.místě a Adéla Vašáková 20.Tereza Šachová předvedla svůj dobrý výkon a jen málo jí dělilo od medaile,byla pátá.Lenka Janelová ml.doběhla na devátém místě.

V kategorii kromě Honzy Doubka byl Jan Zátka čtvrtý,Lenka Minářová šestá a Milan Vašák osmý.