Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění v Kotli-2014.

17. 8. 2014

Díky sponzorům : Liberecký kraj, Město Kamenický Šenov, Rio Media, Nadační fond Lasvit, Renokar CNC,

a podpoře rodičovské základny

jsme mohli letos vyjet na první oddílové soustředění.dsc01206.jpg

Většina účastníků se v neděli přesunula z České Lípy do Kotle na kole. To již bylo součástí denní tréninkové dávky. Na místě k regeneraci jsme  mohli využívat zastřešený bazén. V neděli si děti ještě vyzkoušeli sílu v běhu do kopce.

Pondělní dopoledne bylo zaměřeno na střelbu a kontrolní závody. Odpoledne jsme byli na krásné cyklostezce z Osečné do Hamru a zdokonalovali jsme jízdu na kolečkových lyží.

V úterý dopoledne se konala "olympiáda" a odpoledne střílení s kontrolním závodem.

Ve středu dopoledne byla střelba a kontrolní závod, odpoledne jsme jeli na kolech na výlet do Stráže na zmrzlinu.dsc01255.jpg

Čtvrteční dopoledne si děti vyzkoušely orientační závod a odpoledne jsme vyjeli naposledy na kolečkové lyže na cyklostezku.

V pátek dopoledne proběhl po střelbě závěrečný kontrolní závod a odpoledne vyrazila velká část účastníků na kolech opět zpátky do České Lípy.

Stručný přehled sportovních aktivit :

 

Soustředění klubu biatlonu

10.-15.8.2014 Osečná – Kotel

 

Účastníci

Adélka Vašáková

Honzík Zátka

Kuba Munzar

Jirka Rozsypal

Jitka Gittlerová

Zuzka Rozsypalová

Pepa Zátka

 

Milan Vašák

Kateřina Půlkrabová

 

 

 

 

10.8. běh do kopce

1.         Jirka                            15,04 vt.

2.         Zuzka                          15,43

3.         Pepa                            15,48

4.         Jitka                            15,79

5.         Kuba                            16,83

6.         Honzík                         19,09

7.         Adélka                         19,52

            Milan              14,56

 

biatlonový závod I.  11.8.

Jméno                         střelba            běž.čas                        celk.čas

1.      Kuba               1 +0                            5,14 vt.                       5,34 min.

2.      Pepa               3 +2                            5,04                            6,44

3.      Jirka                4 +3                            5,09                             7,29

4.      Zuzka              4 +2                            5,53                            7,53

5.      Jitka                4 +4                            5,34                            8,14

6.      Honzík             4 +3                            6,02                            8,22

7.      Adélka            4 +2                            8,15                            10,15

Milan              2 +2                            4,53                            6,13

 

 

 

biatlonový závod  II.   11.8.

 

1.Pepa            1 +1                            4,52                            5,12 min.

2.Zuzka           1 +1                            5,39                            6,19

3.Jirka             1 +3                            5,04                             6,24

4.Honzík          1 +1                            5,47                            6,27

5.Jitka             2 +2                            5,17                            6,37

6.Kuba            2 +1                            6,07                            7,07

7.Adélka         2 +2                            7,07                            8,27

   Milan                       4 +4                            4,55                            7,35

 

Olympijské dopoledne 12.8.

 

běh do kopce

1.      Pepa                     7,21 vt.

2.      Zuzka                    7,47

3.      Kuba                     7,49

4.      Jirka                      7,54    

5.      Jitka                      7,88

6.      Honzík                  8,07

7.      Adélka                  8,89

Milan                    6,61                                                   

 

     

 

 

hod břemenem

1.Pepa                         5,80 m

2.Jitka                         5,20

3.Jirka                         5,10

4.Adélka                     4,25

5.Zuzka                       4,00

6.Kuba                        3,80

7.Honzík                      3,60

   Milan                                   4,25

 

skok z místa

1.Zuzka                       2,00 m

2.Jirka                         1,95

3.Pepa                         1,80

4.Jitka                         1,76

5.Honzík                      1,60

6.Kuba                         1,58

7.Adélka                     1,20

   Milan                       2,10

 

kliky za 30 vt.

1.Kuba             23

1.Zuzka           23

1.Honzík          23

4.Pepa             20

5.Jitka             19

5.Jirka             19

7.Adélka          14

  Milan                        19

 

běh na čas

1.Jirka                         30,80 vt.

2.Pepa                         31,20

3.Zuzka                       31,80

4.Jitka                         34,00

5.Kuba                         34,80

6.Honzík                      37,60

7.Adélka                     40,00

   Milan                       30,70

 

leh  - sed

1.Zuzka                       27 x  za 30 vt.

2.Pepa                         25

2.Honzík                      25

4.Kuba                         23

5.Jitka                         22

6.Jirka                         21

7.Adélka                     14

   Milan                       25

 

5- ti skok

1.Jirka             10,80 m

1.Zuzka           10,80

3.Pepa             10,45

4.Jitka             9,40

5.Honzík          9,10

6.Kuba             8,90

7.Adélka          7,50

  Milan                        11,70

 

 

Střelba bez řemenu TAU

1.Adélka          1 zásah

1.Kuba             1

ostatní             0

 

 

 

Celkové výsledky

1.Zuzka           66 bodů

2.Pepa             65

3.Jirka             62

4.Honzík          49

5.Jitka             48

5.Kuba             48

7.Adélka          36

  Milan                        70

 

biatlonový závod   I.  12.8.

                        střelba            běž.čas                        celk.čas

1.Pepa             0 +1                            4,40                            5,00 min.

2.Jirka             2 +2                            5,01                            6,21

3.Kuba             2 +2                            5,21                            6,41

4.Jitka              3 +2                            5,12                            6,52

5.Zuzka           3 +3                            5,54                            7,54

6.Honzík          5 +2                            6,07                            8,27

7.Adélka          2 +1                            7,44                            8,44

   Milan           0 +2                            4,50                            5,30

 

biatlonový závod  II.  12.8.

1.Pepa             1 +0                            4,45                            5,05 min.

2.Jirka             3 +2                            5,09                            6,49

3.Kuba             2 +3                            5,26                            7,06

4.Jitka              3 +2                            5,44                            7,24

5.Honzík          3 +3                            6,40                            8,00

6.Adélka          1 +4                            8,50                            10,30

  Milan                        2 +2                            4,45                            6,05

Orientační běh  14.8.

1.Pepa             14,03 min.

2.Adélka          19,56

3.Kuba             22,05

4.Honzík          23,13

5.Jitka             27,11

6.Zuzka           32,09

7.Jirka             48,30

   Milan                       14,03

 

Kontrolní závod 15.8.

1.Pepa             1 +1                 5,43                             6,23 min.

2.Kuba             1 +1                 6,40                            7,20

3.Jirka             3 +2                 6,27                            8,07

4.Honzík          1 +1                 7,32                            8,12

5.Jitka             2 +3                 6,46                            8,26

6.Zuzka           4 +1                 7,13                            8,53

   Adélka                     3                      5,50                            6,50

   Milan                       1 +2                 6,07                            7,07

 

Střelecký souboj 12.8.

1.Pepa            

2.Milan

3.Kuba

4.Jitka

5.Honzík

6.Jirka

7.Adélka

 

Střelecký souboj   13.8.

1.Pepa             5 vitězství

2.Milan           4 + 1

3.Jirka             4

4.Adélka          3

5.Kuba             2 + 1

6.Jitka              2

7.Honzík          1

 

 

 

Střelecký souboj 15.8.

1.Jitka              5 + 1 vítězství

2.Milan           5

3.Kuba             4

4.Adélka          3

4.Zuzka           3

4.Pepa             3

7.Jirka             2

8.Honzík          1

 
 
 
Pravidelné aktivity byly ranní rozcvička (která byla po budíčku nejméně oblíbená) a večerní protahování a posilování.dsc01220.jpg
Všechny sportovní aktivity proběhly díky neúnavné energii Honzy Zátky, který má největší podíl na zdárném průběhu soustředění. A velký dík patří rodičům, kteří se podíleli na zajištění stravy pro celé osazenstvo soustředění.
 
 

Náhledy fotografií ze složky Soustředění-Kotel 14

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Budíček

(Pepa Víčko+Vasak, 26. 8. 2014 20:46)

Budíček byl brzo!!! extremne brzo!!!

Re: Budíček

(Anonym, 26. 8. 2014 20:47)

V 7:30 je fakt brzo... :(

HRUZA

chyba

(vasak, 26. 8. 2014 20:41)

maš tam chybu ve vysledkách
prosím o kotrolu vysledku
pos orientační zavod

Re: chyba

(Pepa Víčko, 26. 8. 2014 20:42)

Souhlasím!!!

zkouska

(Pepa Vícko, 19. 8. 2014 21:34)

Jen zkouším, jestli šéftrenér vážně zruší možnost komentářů, když sem jeden napíšu.
Honza, odpovez!!!

Re: zkouska

(vasak, 26. 8. 2014 20:34)

Souhlasím!!!