Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky Silvestrovského běhu na lyžích 2012.

1. 1. 2013

 

SILVESTROVSKÝ BĚH – 31.12.2012
 
poř.      příjmení                       jméno                          rok.nar.            oddíl                čas
 
kategorie: chlapci a děvčata ročník 2005 a ml.
 
1.         Vágner             Václav             2005                LOKO Teplice                        3,32 min.
2.         Hřebík             Matyáš            2005                Česká Lípa                              4,49 min.
3.         Šulc                 Olivek              2005                Okrouhlá                                 5,02 min.
4.         Polanská          Barborka         2006                LOKO Teplice                        5,12 min.
 
 
kategorie : ml.žákyně roč. 2000-2004
 
1.         Půbalová          Nela                2004                ČKL Harrachov                      5,42 min.
2.         Vágnerová       Viktorie          2003                LOKO Teplice                        5,43 min.
3.         Švirlochová      Denisa             2001                KB Jílové                                8,57 min.
4.         Trčová             Michaela          2001                AC Česká Lípa                       10,34 min.
5.         Švirlochová      Věra                2004                KB Jílové                                14,10 min.
 
 
kategorie : ml.žáci roč. 2000-2004
 
1.         Horák              Daniel              2004                Rakeťáci                                 14,47 min.
 
 
kategorie : st. žákyně roč. 1997 – 1999
 
1.         Majcherová     Nikol               1999                Ski Polevsko                           10,22 min.
2.         Minářová         Šárka               1999                Ski Polevsko                           12,11 min.
3.         Sihelníková      Kristýna           1998                Ski Polevsko                           15,40 min.
 
 
kategorie : st. žáci roč. 1997 – 1999
 
1.         Vašák              Milan               1998                Ski Polevsko                           11,02 min.
 
 
kategorie : dorostenky roč. 1995 – 1996
 
1.         Minářová         Lenka              1996                Ski Polevsko                           21,33 min.
 
 
kategorie : dorostenci roč. 1995 – 1996
 
1.         Stupka             Petrik               1996                AC Česká Lípa                       18:20 min.
2.         Průcha             Petr                 1996                OK Bor                                  21:30 min.
 
 
 
kategorie : ženy roč. 1994 a st.
 
1.         Pilná                Markéta           1976                Ski Polevsko                           18:19 min.
2.         Polanská          Silvie                1976                LOKO Teplice                        24:06 min.
3.         Švirlochová      Zdeňka            1975                KB Jílové                                25:53 min.
4.         Picara              Veronika          1973                Polevsko                                 26:11 min.
5.         Málková          Markéta           1994                AC Č. Lípa                             27:27 min.
6.         Kónusová        Zuzana             1984                Devtank                                  30:19 min.
 
kategorie . muži do 40 let roč. 1994 – 1972
 
1.         Vlaush             Sebastián         1982                SV – Bertsdorf                        21,59 min.
2.         Janoušek          Josef                1984                Ski Polevsko                          23:38 min.
3.         Doubek           Jan                   1979                Ski Polevsko                           23:50 min.
4.         Šmíd                Jan                   1982                Ski Polevsko                           24:49 min.
5.         Vácha              Tomáš             1974                OK Bor                                  26:28 min.
6.         Nosál               Tomáš             1981                Holany                                    27:28 min.
7.         Juška               Miloslav           1977                Nový Bor                                30:10 min.
8.         Průcha             Pavel               1993                OK Bor                                  30:45 min.
9.         Schonbauer      Jiří                   1980                LOKO Teplice                        32:42 min.
10.       Navrátil            Čeňek              1972                LOKO Teplice                        34:07 min.
11.       Vágner             Václav             1974                LOKO Teplice                        35:11 min.
12.       Balada             Jakub               1982                Devtak                                    36:35 min.
 
 
kategorie : muži do 60 let roč. 1971 – 1952
 
1.         Muller Gerold             1963                SV-Bertsdorf                          22:21 min.
2.         Kronika           Miroslav          1971                Nový Bor                                24:40 min.
3.         Altman Roland             1955                SV-Bertsdorf                          26:22 min.
4.         Peterka            Marek             1970                Děčín                                      27:17 min.
5.         Průcha             Miloslav           1958                OK Bor                                  27:31 min.
6.         Minář               Ladislav           1955                Ski Polevsko                           28:08 min.
7.         Pešek              Vladimír           1970                Heřmanice                               28:30 min.
8.         Horák              Pavel               1969                MTS Sunne                             31:42 min.
9.         Finkous            Petr                 1955                Pyjáci N.Bor                           32:21 min.
10.       Málek              Roman             1967                AC Č. Lípa                             32:29 min.
11.       Vosecký          František          1960                Ski Polevsko                           33:43 min.
12.       Doškář            Boris                1964                OK N. Bor                             39:56 min.
 
 
kategorie : muži nad 60 let roč. 1951 a st.
 
1.         Dvořák            František          1947                Cvikov                                    24:06 min.
2.         Dvořák            Karel               1949                Skalice u Č. Lípy                     26:52 min.
3.         Volker             Neder              1950                SV-Bertsdorf                           36:58 min
4.         Honchen          Gottfried          1935                SV-Bertsdorf                          39:00 min.