Jdi na obsah Jdi na menu

Závody v závěru roku 2011.

2. 1. 2012

30.12. Oblastní závod v biatlonu Jáchymov.

Přestože je zima zatím na sníh skoupá v den kdy Rover Praha pořádal oblastní závod v biatlonu se sníh jen sypal.Ve spojení s mírným větrem pak závodníkům připravil tvrdé podmínky.Nikol Majcherová,Jan Doubek a Šárka Půlkrabová však přes všechny problémy v závodě uspěli.V kategorii žákyň 12-13 let po dobré střelbě obsadila druhé místo.šárka Půlkrabová a Jan Doubek byli ve svých kategoriích třetí.Na úvod sezony to bylo velice úspěšné vystoupení našich závodníků.

31.12.Silvestrovský běh na lyžích - Polevsko.

Počasí umožnilo uspořádat Silvestrovský závod tak jak se patří t.j. na lyžích.Na zkrácených tratí se naši m závodníkům opět dařilo.V kategorii žákyň Nikol Majcherová  s převahou vyhrála,s ještě větším náskokem vyhrála Šárka Půlkrabová kategorii žen.Jan Doubek byl mezi muži třetí.

1.1.2012

V novoročním běhu Kolem Máchova jezera byla Šárka Půlkrabová v kategorii žn B druhá.Tak i Nový rok 2012 začínáme úspěšně.