Výsledky 3.ročníku Běhu K. Šenovem - 2005
Výsledky
Běh Kamenickým Šenovem 1.5.2005
Kategorie : chlapci do 5 let – 100 m
Pořadí jméno příjmení ročník oddíl čas
1. Josef Zevel 2001 MŠ Pískovec 0:28
Kategorie : dívky do 5 let – 100 m
1. Michala Trčová 2001 AC Č. Lípa 0:30
Kategorie : chlapci do 7 let – 200 m
1. Jan Havran 1998 ZŠ K. Šenov 0:35
2. Jakup Věchet 1998 KB Jílové 0:36
3. Tomáš Bín 1998 ZŠ Slovanka Č.L. 0:37
4. Milan Vašák 1998 BK Manušice 0:42
5. Václav Zevel 1999 MŠ Pískovec 0:43
Kategorie : dívky do 7 let – 200 m
1. Nikola Majcherová 1999 BK Manušice 0:38
2. Šárka Minářová 1999 Polevsko 0:41
3. Jana Rylová 1999 ZŠ Prácheň 0:42
4. Natálie Bártová 1999 KB Jílové 0:43
Kategorie : chlapci do 9 let – 500 m
1. Libor Fejsák 1997 ZŠ Prácheň 2:22
Kategorie : dívky do 9 let – 500 m
1. Jana Trčová 1996 AC Č. Lípa 1:48
2. Kateřina Kotrčová 1997 Cvikováček 2:11
3. Lenka Minářová 1996 Polevsko 2:14
Kategorie : chlapci do 11 let – 1000 m
1. Tomáš Silberstein 1995 SK TN Prysk 3:34
2. Radek Mahdal 1995 Jiskra N. Bor 4:20
3. Matěj Macháček 1994 ZŠ Prácheň 4:22
4. David Vrabec 1995 Cvikováček 5:01
5. František Ryl 1994 ZŠ Prácheň 5:23
Kategorie : dívky do 11 let – 1000 m
1. Eliška Dani 1994 Jiskra N. Bor 4:01
2. Olga Půčková 1994 Jiskra N. Bor 4:15
3. Kristýna Kůrková 1995 ZŠ U leesa 5:21
Kategorie : mladší žáci – 1000 m
1. Jaroslav Til 1992 Cvikováček 3:37
2. Julián Košík 1993 ZŠ K. Šenov 3:46
3. Jan Košťák 1992 Jiskra N. Bor 3:47
4. Miloslav Sviták 1993 AC Č. Lípa 4:11
5. Štefan Grunza 1993 ZŠ Prácheň 4:19
6. Antonín Váchal 1993 ZŠ Nám. Míru 4:42
7. Tomáš Procházka 1992 Jiskra N. Bor 4:51
Kategorie : mladší žákyně – 1000 m
1. Barbora Havranová 1993 Jiskra N. Bor 3:40
2. Radka Bínová 1993 AC Č. Lípa 3:44
3. Dita Půčková 1993 Jiskra N. Bor 3:50
4. Kristýna Nožičková 1992 Cvikováček 3:56
5. Klára Musilová 1992 Jiskra N. Bor 3:57
6. Sabina Roďanová 1993 BK Jílové 4:04
7. Nika Buchalová 1992 Jiskra N. Bor 4:37
8. Veronika Dvořáková 1993 BK Jílové 5:16
9. Lucie Kodetová 1992 5:23
Kategorie : starší žáci – 2000 m
1. David Silberstein 1990 SK TN Prysk 7:14
2. Pavel Novák 1990 SK TN Prysk 7:15
3. Martin Přibyl 1993 KB Jílové 9:22
Kategorie : starší žákyně – 1000 m
1. Jana Nováková 1993 SK TN Prysk 3:45
2. Hana Svitáková 1990 AC Č. Lípa 3:54
3. Irena Koutecká 1990 Jiskra N. Bor 4:12
Kategorie : dorostenci – 6 km
1. Tomáš Dvořák 1989 KB Jílové 23:45
2. Jakub Kopecký 1988 Gym. Č. Lípa 24:13
3. Martin Viktora 1989 SK TN Prysk 25:26
4. Ondřej Věchet 1992 KB Jílové 28:01
5. Adam Přibyl 1991 KB Jílové 28:13
Kategorie : dorostenky – 2000 m
1. Petra Landovská 1989 AC Č. Lípa 7:23
2. Sofie Doškářová 1988 AC Č. Lípa 7:49
Kategorie : mílařky – 2000 m
1. Ivana Slaměná 1984 AC Č. Lípa 8:06
2. Jana Nováková 1993 SK TN Prysk 8:14
3. Alena Svitáková 1966 AC Č. Lípa 9:45
Kategorie : juniorky – 6 km
1. Lada Nebeská 1991 KB Jílové 28:59
2. Pavlína Řeháčková 1990 KB Jílové 29:02
Kategorie : ženy – 6 km
1. Kateřina Loubková 1981 TT Cyklorenova Cvikov 22:18
2. Monika Choděrová 1976 Jiskra N. Bor 25:15
3. Martina Eisnerová 1979 USK MVŠEM Ú.L. 27:04
4. Martina Novotná 1977 Teplice 27:13
5. Erika Přibylová 1966 KB Jílové 29:27
6. Šárka Půlkrabová 1972 BK Manušice 32:34
7. Alena Svitáková 1966 Ac Č. Lípa 37:08
Kategorie : mílaři – 6 km
1. Oldřich Slaměný 1952 AC Č. Lípa 22:19
2. Jiří Malý 1953 AC Č Lípa 22:35
3. Josef Zevel 1969 K. Šenov 28:58
4. Štefan Karhut 1937 TJ Doksy 30:23
5. Vasil Dogaru 1950 AC Č. Lípa 30:57
Kategorie : muži A – 12 km
1. Milan Nemeth 1978 TT Cyklorenova Cvikov 41:49
2. Petr Charousek 1966 TJ Doksy 46:34
3. David Tomšík 1975 Sporteam 55:18
Kategorie : ženy – 12 km
1. Adriana Lehmanová 1980 neregistr. 55:29
Kategorie : veteráni B – 12 km
1. Zdeňek Bufka 1957 AC Č. Lípa 45:23
2. Vladimír Šrachta 1960 Cyklo sprint Cvikov 47:56
3. Petr Kašparec 1962 neregistr. 52:33
4. Martin Čížek 1965 neregistr. 58:40
Kategorie : veterání C – 12 km
1. Rostislav Hasmanda 1953 AC Slovan Č. Lípa 48:03
2. Břetislav Kalvoda 1955 Cyklo sprint Cvikov 52:54
3. Luděk Prokůpek 1955 TJ Doksy 57:56
Kategorie : veteráni D – 12 km
1. Jiří Plecháček 1944 Sokol Struháň 1:03:43
Kamenický Šenov 1.5.2005 hlavní rozhodčí: Půlkrabová Šárka