Výsledky 40.ročníku Běhu k. Šenovem.
VÝSLEDKY 40.ROČNÍKU BĚHU KAMENICKÝM ŠENOVEM
Dívky do 5 let:
-
Janelová Lenka2011KB K. Šenov0:31 min.
-
Svitáková Štěpánka2011K. Šenov0:32 min.
-
Regnerová Karolína2011KB Ruprechtice0:34 min.
-
Čuplová Valerie2012N. Bor0:36 min.
-
Lišková Marie2011ZŠ Úštěk0:37 min.
-
Vobrová Lola2012OK N. Bor0:38 min.
-
Ševčíková Libuška2011Č. Lípa0:40 min.
-
Balážová Martina2012K. Šenov0:45 min.
-
Klapková Růženka2013Holák Č. Lípa0:46 min.
-
Žižková Eliška2013K. Šenov1:04 min.
-
Týnková Ela2014Ji N. Bor1:20 min.
-
Kortánová Zuzana2014Kuželky N. Bor1:35 min.
Chlapci do 5 let:
-
Žižka Matěj2011K. Šenov0:24 min.
-
Lamač Vítek2011Atletika Cvikov0:26 min.
-
Hájek Vít2011Skalice0:28 min.
-
Fojt Petr2012BS N. Bor0:30 min.
-
Erben Vojta2011Swahil Beer T.C.L.0:42 min.
-
Podlipný Filip2012Lázně Bělohrad1:16 min.
-
Raiter Janek2012F.K. Sklo K. Šenov1:30 min.
-
Bártl Václav2013K. Šenov1:40 min.
-
Parásek Vojta2014K. Šenov2:03 min.
-
Vitula Jan2014KB K. Šenov2:21 min.
Žákyně do 7 let :
-
Tímová Laura Anna2009Cvikov0:51 min.
-
Čepeláková Gabriela2009Varnsdorf0:54 min.
-
Patzáková Michaela2010KB Ruprechtice 0:55 min.
-
Kočová Adélka2009AC Č. Lípa0:56 min.
-
Župlová Viktorie2009N. Bor0:57 min.
-
Podrazková Claudie2010Pastelka – Č. Lípa0:58 min.
-
Vobrová Linda2010OK Bor1:04 min.
-
Hornová Anička2010K. Šenov1:05 min.
-
Jakoubková Andrea2010K. Šenov1:16 min.
Žáci do 7 let
-
Kříž Antonín2009AC Č. Lípa0:49 min.
-
Zajíček Ondřej2009Slovan Varnsdorf0:51 min.
-
Hrnčíř Tomáš2010Staré0:52 min.
-
Šlambor Martin2010Klub Jablonné P.S.0:54 min.
-
Mikesch Daniel2009KB Jílové0:57 min.
-
Břenek Hynek2009KB Jílové0:59 min.
-
Hrůzek Jan2010K. Šenov1:02 min.
Žákyně do 9 let:
-
Anna Půčková2007TJ Jiskra N. Bor1:57 min.
-
Lamačová Barbora2007OK Jiskra N. bor2:08 min.
-
Bažantová Magdaléna2008KB K. Šenov2:14 min.
-
Břenková Anděla2008KB Jílové2:17 min.
-
Šlamborová Lucie2007Klub Jablonné P.S.2:20 min.
-
Prollerová Tereza2008AC Č. Lípa2:25 min.
-
Pavlíčková Vendula2007DDM Smetanka N.B.2:28 min.
-
Hornová Dorotka2007K. Šenov2:32 min.
-
Ševčíková Anna2008Česká Lípa2:40 min.
-
Jandová Anna2008Varnsdorf2:43 min.
-
Kudrnová Kačka2008K. Šenov2:53 min.
- < >Žáci do 9 let:
-
Samek Jonáš2007AC Č. Lípa1:55 min.
-
Parásek Matěj2007KB K. Šenov1:59 min.
-
Janele Idmar2007KB K. Šenov2:03 min.
-
Svoboda Míla2007K. Šenov2:18 min.
-
Tůma David2008FK Sklo K. Š.2:28 min.
-
Liška Oldřich2008ZŠ Úštěk2:29 min.
-
Hrůzek Ondřej2008K. Šenov2:38 min.
-
Baláž Josef2008K. Šenov2:40 min.
-
Raiter Václav2008FK Sklo K.Š.3:04 min.
Žákyně do 11 let:
-
Denisa Daňková2005V.Valtinov4:16 min.
-
Kateřina Šulíková2005ZŠ Úštěk4:37 min.
-
Adéla Vašáková2005KB K.Šenov4:44 min.
-
Tereza Krobová2006SK ZŠ Jablonné4:46 min.
-
Eliška Junková2005ZŠ Úštěk4:47 min.
-
Barbora Kálesová2006ZŠ Úštěk4:48 min.
-
Anna Vítková2006TJ Doksy5:18 min.
-
Nikola Regnerová2005KB Ruprechtice5:22 min.
Žáci do 11 let:
-
Matěj Janda2006Slovan Varnsdorf3:55 min.
-
Štěpán Pícha2005AC Česká Lípa 4:00 min.
-
Petr Patzák2005KB RUprechtice4:12 min.
-
Adam Podrazil2006AC Česká Lípa4:33 min.
-
Vojtěch Košťál2006AC Česká Lípa4:41 min.
-
Martin Hladík2005K.Šenov5:09 min.
-
Jan Břenek2005KB Jílové5:16 min.
-
Lukáš Lang2005ZŠ Úštěk5:36 min.
-
Tomáš Líbal2005K.Šenov5:45 min.
Žákyně mladší:
-
Mikeschová Denisa2003KB Jílové4:05 min.
-
Košťálová Bára2003AC Č. Lípa4:07 min.
-
Peškařová Lucie2004AC Č. Lípa4:16 min.
-
Prollerová Veronika2004AC Č. Lípa4:36 min.
-
Bártová Veronika2004KB Jílové4:49 min.
Žáci mladší:
-
Kopřiva Jan2003TJ Jiskra N.Bor3:44 min.
-
Zajíček Jakub2004Slovan Varnsdorf3:59 min.
-
Weis Viktor2003Děčín4:03 min.
-
Munzar Jakub2003KB K. Šenov4:17 min.
-
Parásek Jan2003KB K. Šenov4:20 min.
-
Štěpánek Jindřich2004ZŠ Úštěk4:27 min.
-
Bažant Filip2004KB K. Šenov4:42 min.
-
Jiránek Ondra2004KB Ruprechtice4:43 min.
-
Hladík František2003K. Šenov5:22 min.
-
Hrnčíř Vladimír2004ZŠ Úštěk5:28 min.
Žákyně starší:
-
Rambová Nina2002KB Jílové3:52 min.
-
Fridrichová Monika2001SK ZŠ Jablonné4:26 min.
-
Švirlochová Denisa2001KB Jílové4:31 min.
-
Fialová Eva2002KB Jílové5:03 min.
Žáci starší:
-
Zátka Josef2001KB K. Šenov7:54 min.
-
Kopřiva Jan2003Jiskra N. Bor8:27 min.
-
Votýpka Michal2003BS N. Bor8:40 min.
-
Kuneš Ondra2002TJ Jiskra N. Bor10:04 min.
Dorostenky:
-
Bisová Štěpánka2000AC Č. Lípa8:08 min.
-
Veselá Adéla 1999AC Č. Lípa8:19 min.
-
Bártová Natálie1999KB Jílové10:09 min.
Dorostenci:
-
Holinec Jan2000N. Bor23:44 min.
-
Zdeněk Trpišovský1999KB Jílové24:12 min.
-
Mikuláš Macháček2000K. Šenov29:48 min.
-
Nešpor Filip2000Pertoltice p. R.32:15 min.
Juniorky:
-
Trpišovská Anna1998KB Jílové28:48 min.
-
Fridrichová Monika2001SK ZŠ Jablonné32:34 min.
-
Prollerová Veronika2004AC Č. Lípa33:33 min.
Junioři:
-
Štolba Jiří1998KB Jílové20:54 min.
-
Bekr Radek1997CL-Sport Team23:20 min.
-
Jordán Daniel1997Mimoň24:46 min.
-
Zátka Jan2004KB K. Šenov27:35 min.
Ženy – veřejný běh – 3km
-
Sihelníková Kristýna1998KB K. Šenov15:19 min.
-
Skopcová Květa1977K. Šenov15:38 min.
-
Bažantová Magdaléna2008KB K. Šenov16:01 min.
-
Weisová Kamila1975Děčín17:13 min.
-
Cmuntová Zdeňka1973Mama klub18:13 min.
-
Janouškovcová Zlata1979K. Šenov19:48 min.
Muži – veřejný běh – 3km:
-
Janele Idmar2007KB K. Šenov13:09 min.
-
Zátka Josef2001KB K. Šenov13:10 min.
Ženy do 35 let:
-
Slaměná Ivana1984AC Č. Lípa26:39 min.
-
Týnková Michaela1982Ji N. Bor27:13 min.
-
Minářová Lenka1996KB K. Šenov28:38 min.
-
Ehrlichová Hana1983Stružnice33:10 min.
Ženy 36 a starší:
-
Macháčková Tereza1978TJ Doksy25:50 min.
-
Krobová Jindra1976SK ZŠ Jablonné27:41 min.
-
Václavíková Hana1964KU Klíč28:06 min.
-
Švirlochová Zdeňka1975KB Jílové29:12 min.
-
Choděrová Monika1976TJ Jiskra N. Bor31:28 min.
-
Přibylová Erika1966Konkordia Děčín31:32 min.
-
Prollerová Petra1974Č. Lípa32:20 min.
Muži do 39 let:
-
Skopový Štěpán1986Cvikov20:32 min.
-
Kolařík Tomáš1978Cyklorenova Cvikov20:41 min.
-
Beneš Viktor1996KB Jílové21:04 min.
-
Pavlovec Jan1995Pihel22:05 min.
4. Švácha Filip 1995 AC Č. Lípa 22:05 min.
6.Petrášek Miloslav 1978 TJ Rumburk 22:06 min.
7.Stupka Patrik 1996 AC Č. Lípa 22:14 min.
8.Prokop Matěj 1991 Slovanka 23:29 min.
9.Trpišovský Tomáš 1993 KB Jílové 23:35 min.
10.Souhrada Pavel 1982 KU na klíč 24:11 min.
11.Klapka Štěpán 1980 Holák 25:03 min.
12.Kortan Martin 1984 KO TJ Jiskra N.B. 25:41 min.
13.Vítek Alexandr 1978 TJ Doksy 26:45 min.
14.Krejčí Milan 1977 Provodín 29:08 min.
Muži do 49 let:
-
Walter Zdeněk1972Zahrádky22:16 min.
-
Chotěnovský Pavel1976Volfartice23:09 min.
-
Novák Martin1975SK MS Auto23:15 min.
-
Hofman Jaroslav1971AC Rumburk23:24 min.
-
Zátka Jan1975KB K. Šenov24:38 min.
-
Regner Tomáš1975KB Ruprechtice24:47 min.
-
Proller Miroslav1970Č. Lípa24:50 min.
-
Krejčí Michal1972KB K. Šenov28:36 min.
Muži do 59 let:
-
Chramosta Jaroslav1966Jaboja Team21:44 min.
-
Louda Petr1964AC Č. Lípa22:19 min.
-
Šrachta Vladimír1960Cvikov23:57 min.
-
Šíp Ladislav1964SCMT Liberec24:51 min.
-
Hemer Lukáš1966Praha25:11 min.
-
Dnebovský Josef1960Liga 100 Č. L.30:35 min.
Muži nad 60 let:
-
Slaměný Oldřich1952AC Č. Lípa25:32 min.
-
Ulman Josef1951AO TJ Doksy30:07 min.
-
Sládek Karel1945Krásná Lípa32:01 min.
-
Prokůpek Luděk1955AO TJ Doksy32:27 min.
-
Jelínek Vladislav1952Č. Lípa33:45 min.
-
Pěnička Karel1951Space Team33:56 min.
-