Výsledky 5.ročníku Běhu K. Šenovem - 2007
Výsledky 5. ročníku Běhu K. Šenovem
8.5.2007
Chlapci do 5 let – 100 m
1.Ondřej Cmunt 2004 TJ Jiskra N. Bor 0:35 min.
2.Patrik Majcher 2003 BK Manušice 0:39 min.
Dívky do 5 let – 100 m
1.Terezka Rumlenová 2004 Prácheň 0:36 min.
2.Eva Zevelová 2003 K. Šenov 0:37 min.
3.Věra Švirlochová 2004 Konkordia Děčín 0:38 min.
4. Adéla Vašáková 2005 BK Manušice 0:40 min.
5. Julie Maněnová 2006 K. Šenov 0:50 min.
Žáci do 7 let – 200 m
1.Vojtěch Šimr 2000 KB Jílové 0:39 min.
2. Jakub Knespl 2001 AC Č. Lípa 0:42 min.
3.Josef Zevel 2001 K. Šenov 0:55 min.
Žákyně do 7 let – 200 m
1.Dominika Maněnová 2000 K. Šenov 0:45 min.
2.Alena Slaměná 2000 Žandov 0:48 min.
3.Denisa Švirlochová 2001 Konkordia Děčín 0:51 min.
Žáci do 9 let – 500 m
1.Michal Stínil 1999 KB Jílové 1:22 min.
2.Vítek Šnajdrvind 1999 ZŠ Prácheň 1:38 min.
3. Milan Vašák 1998 BK Manušice 1:39 min.
4.Jakub Věchet 1998 KB Jílové 1:40 min.
5.Josef Provazník 1999 Krkonoše – Vrchlabí 1:41 min.
6.Václav Zevel 1999 K. Šenov 1:42 min.
Žákyně do 9 let – 500 m
1.Nikola Hofmanová 1998 ZŠ K: Šenov 1:30 min.
2.Lucie Nováková 1998 ZŠ Polevsko 1:35 min.
3.Nikol Majcherová 1999 BK Manušice 1:37 min.
4.Jana Rylová 1998 ZŠ Prácheň 2:10 min.
Žáci do 11 let – 1000 m
1.Kamil Hofman 1996 ZŠ K. Šenov 2:35 min.
2.Petr Cmunt 1996 TJ Jiskra N. Bor 2:36 min.
3.Jan Frommel 1997 ZŠ Prácheň 2:44 min.
4.Petr Prucha 1996 ZŠ Polevsko 2:47 min.
5.Vít Bárta 1996 AC Č. Lípa 3:02 min.
6.Zbyněk Ossendorf 1997 ZŠ Prácheň 3:11 min.
Mladší žáci – 1000 m
1.Hynek Bárta 1994 AC Česká Lípa 2:06 min.
2.Tomáš Bírovka 1994 KB Jílové 2:30 min.
3.Jiří Lenča 1994 AC Turnov 2:31 min.
4.Vladimír Nováček 1994 K. Šenov 2:32 min.
5.Dan Pohlrejch 1995 KB Jílové 2:54 min.
6.Jan Válka 1995 KB Jílové 2:56 min.
7.František Ryl 1994 Prácheň 3:27 min.
Mladší žákyně – 1000 m
1.Lenka Aronová 1994 KB Jílové 2:53 min.
2.Martina Vondrová 1994 KB Jílové 3:04 min.
3.Denisa Apltauerová 1995 KB Jílové 3:07 min.
Starší žákyně – 1000 m
1.Jana Lenčová 1993 KB Jílové 2:21 min.
2.Eva Englová 1992 AC Česká Lípa 2:27 min.
3.Sabina Roďanová 1993 KB Jílové 2:32 min.
4.Dita Pučková 1993 TJ Jiskra N. Bor 2:42 min.
5.Michaela Nováková 1993 AC Česká Lípa 2:46 min.
6.Klára Musilová 1992 Jiskra Nový Bor 3:07 min.
Starší žáci – 2000 m
1.Odřej Věchet 1992 KB Jílové 4:52 min.
2.Hynek Bárta 1994 AC Česká Lípa 4:56 min.
3.Martin Přibyl 1993 KB Jílové 5:06 min.
4.Miloslav Sviták 1993 AC Česká Lípa 5:13 min.
5.Jakub Charousek 1992 TJ Doksy 5:19 min.
6.Jakub Martinez 1993 KB Jílové 5:20 min.
7.Pavel Průcha 1993 ZŠ Polevsko 6:04 min.
Dorostenky – 2000 m
1. Ivana Vencová 1991 Česká Kamenice 7:42 min.
Dorostenci – 6 km
1.Pavel Pekár 1991 KB Jílové 24:16 min.
2.Ondřej Věchet 1992 KB Jílové 25:02 min.
3.Martin Přibyl 1993 KB Jílové 26:26 min.
Mílařky – 6 km
1. Ivana Loubková 1980 Cyklo Renova Cvikov 23:13 min.
2. Martina Koucká 1979 USK Ustí nad Labem 27:31 min.
3. Lada Nebeská 1991 KB Jílové 27:35 min.
4.Erika Přibylová 1966 KB Jílové 30:34 min.
Mílaři – 6 km
1.Petr Pražák 1971 Mountainbike.cz 20:38 min.
2.Jaroslav Jíra 1971 Cyklo Renova Cvikov 21:14 min.
3.Jiří Malý 1953 AC Česká Lípa 21:53 min.
4.Radek Bín 1961 Česká Lípa 23:39 min.
5.Luděk Prokůpek 1955 TJ Doksy 26:35 min.
6.Branislav Švirloch 1973 Konkordia Děčín 28:51 min.
7.Štefan Karhut 1937 TJ Doksy 31:49 min.
8.Boris Doškář 1964 OK Nový Bor 32:12 min.
Junioři – 12 km
1.Adam Přibyl 1991 KB Jílové 52:22 min.
Ženy – 12 km
1.Michaela Mikásková 1971 Krkonoše Vrchlabí 50:48 min.
2.Veronika Hanzlová 1981 Jiskra Nový Bor 54:02 min.
3.Martina Landová 1986 Cyklo Renova Cvikov 57:52 min.
Muži do 39 let – 12 km
1.Miroslav Daňko 1977 Labe Tre club 42:39 min.
2.Milan Németh 1978 AC Česká Lípa 43:07 min.
3.Tomáš Třešnák 1979 AC Česká Lípa 44:26 min.
4.Aleš Zamazal 1982 Konkordia Děčín 50:09 min.
Muži do 49 let – 12 km
1.Petr Charousek 1966 TJ Doksy 43:39 min.
2.Jiří Lenča 1966 AC Česká Lípa 44:04 min.
3.Vladimír Šrachta 1960 Cyklosprint Cvikov 46:30 min.
4.Petr Kašparec 1962 AC Česká Lípa 47:23 min.
5.Pavel Horáček 1964 Česká Lípa 48:08 min.
Muži do 59 let – 12 km
1.Zdeněk Bufka 1957 AC Česká Lípa 44:58 min.
2.Oldřich Slaměný 1952 AC Česká Lípa 46:01 min.
3.Břetislav Kalvoda 1955 Cyklosprint Cvikov 52:51 min.
Muži 60 let a st. – 12 km
1.Stanislav Groh 1946 AC Vrchlabí 51:29 min.
2.Jiří Plecháček 1944 Sokol Tuháň 1:04:36 min.
Muži nad 70 let – 12 km
1.Václav Brádle 1937 Sokolo Chuchelna 58:41 min.