Výsledky 6. ročníku Běhu K. Šenovem
Výsledky běhu Kamenickým Šenovem 8.5.2008
Kategorie dívky do 5 let:
1. Tereza Rumlenová 2004 Nový Bor 0.21,4 min.
2. Tereza Franková 2005 Č.Kamenice 0.26,0
2. Pavlína Švábová 2003 Č.Kamenice 0.26,0
4. Anna Půčková 2007 Nový Bor 1.03,0
5. Pavla Půčková 2007 Nový Bor 1.17,0
Kategorie chlapci do 5 let:
1.Ondřej Cmunt 2003 Nový Bor 0.22,0 min.
2. Dominik Štěpánek 2005 Česká Lípa 0.27,7
3. Vítek Diviš 2005 Kam Šenov 0.28,4
3. Lukáš Rychter 2004 Varnsdorf 0.28,4
5. Martin Šváb 2006 Č. Kamenice 1.04.0
6. Josef Soukup 2006 Nový Bor 1.14,0
Kategorie žáci do 7 let.
1.Jakub Knespl 2001 AC Č. Lípa 0.34,3 min.
2. Patrik Štěpánek 2002 AC Č.Lípa 0.38,7
3. Kryštof Hewitt 2001 K.Šenov 0.41,0
4. Lukáš Frank 2002 Č Kamenice 0.46,4
5. Jakub Frank 2002 Č.Kamenice 0.49,3
Kategorie žákyně do 7 let:
1.Anna Stínilová 2001 Podmokly 0.35,4 min.
2. Nina Jeřábková 2001 Stad.N.Bor 0.36,1
3. Kateřina Dolejší 2001 Jisktra N.Bor 0.37,3
Kategorie žáci do 9 let:
1. Jakub Hercík 2000 USK Ústí n/L 1.18,6 min.
2. Vítek Šnajdrvind 1999 ZŠ Prácheň 1.24,3
3. Filip Dlask 1999 Stadion N.Bor 1.27,6
4. Ladislav Šubrt 1999 KB Jílové 1.31,0
5. Matyáš Hroch 2000 Stadion N.Bor 1.33,6
6. Radek Hořák 2000 Stadion N.Bor 1.34,3
Kategorie žákyně do 9.let:
1. Nikol Majcherová 1999 KB Manušice 1.17,3 min.
2. Šárka Minářová 1999 SKI Polevsko 1.20,0
3. Ema Jeřábková 2000 Jiskra N.Bor 1.21,9
4. Anna Skočovská 2000 Česká Lípa 1.25,5
5. Anna Geislerová 1999 Stadion N.Bor 1.27,5
6. Eliška Šenbeková 2000 ZŠ Prácheň 1.39,6
7. Ema Nová 2000 Nový Bor 1.45,1
Kategorie žáci do 11 let:
1.Jaroslav Štěpánek 1997 AC Č.Lípa 2.36,2 min.
2. Jakub Věchet 1998 KB Jílové 2.57,2
3. Milan Vašák 1998 KB Manušice 3.07,9
Kategorie žákyně do 11let:
1. Kateřina Kotrčová 1997 Cvikováček Cvikov 2.50,5 min.
2. Lucie Nováková 1998 Stadion N.Bor 2.55,6
3. Kim Hortenská 1998 ZŠ Nový Bor 3.02,5
4. Barbora Divišová 1998 ZŠ Prácheň 3.15,8
5. Johana Nová 1997 Nový Bor 3.24,3
6. Nikola Hofmanová 1998 ZŠ K.Šenov 3.32,2
Kategorie mladší žáci :
1. Michal Gina 1995 Sokol Podmokly 2:19,4 min.
2. Petr Cmunt 1996 Jiskra N. Bor 2:19.7
3. Kamil Hofman 1996 ZŠ K. Šenov 2:27
4. Patrik Tancoš 1995 Cvikováček Cvikov 2:29,4
5. Jan Válka 1995 KB Jílové 2:33
6. David Urban 1996 Sokol Podmokly 2:33,9
7. Daniel Pohlreich 1995 KB Jílové 2:36,8
Kategorie mladší žákyně :
1. Marie Skočovská 1995 AC Č. Lípa 2:25,5 min.
2. Ladislava Papíková 1996 AC Č. Lípa 2:35,6
3. Lenka Minářová 1996 Polevsko 2:44,4
4. Marie Hajdů 1995 AC Č. Lípa 2:44,9
5. Alena Šubrtová 1995 KB Jílové 2:50
6. Tereza Hrochová 1996 Stadion N. Bor 2:50,3
7. Magdalena Hortenská 1995 ZŠ N. Bor 2:53,8
8. Kateřina Hodanová 1996 N. Bor 2:56,7
Kategorie starší žáci :
1. Jan Plechatý 1994 Sokol Podmokly 4:48,8 min.
2. Jakub Římek 1993 Stadion N. Bor 5:54,5
3. Martin Manhart 1994 Stadion N. Bor 5:54,9
Kategorie starší žákyně :
1. Olga Půčková 1994 Jiskra N. Bor 2:14,9 min.
2. Dita Půčková 1993 Jiskra n. Bor 2:28,3
3. Sabina Roďanová 1993 KB Jílové 2:31,4
4. Jiřina Horáková 1993 N. Bor 2:32,5
5. Diana Jirsová 1993 M+S auto Č. Lípa 2:40,4
Kategorie dorostenky :
1. Nikola Pohlreichová 1992 KB Jílove 5:55,6 min.
2. Eva Hrkotová 1992 N. Bor 5:59,8
3. Klára Musilová 1992 TJ Jiskra N. Bor 6:36.3
Kategorie dorostenci :
1. Jakub Kalík 1992 KB Jílové 22:04 min.
2. Adam Přibyl 1991 KB Jílové 22:24
3. Martin Přibyl 1993 KB Jílové 22:51
4. Ondřej Věchet 1992 KB Jílové 23:04
Kategorie juniorky :
1. Olga Půčková 1994 Jiskra N. Bor 25:15 min.
2. Lada Nebeská 1991 KB Jílové 27:59
Kategorie mílaři :
1. Václav Mráz 1983 Sokol Mělník 20:29 min.
2. Petr Pražák 1971 TJ Doksy 21:36
3. Jiří Malý 1953 AC Č. Lípa 21:52
4. Oldřich Slaměný 1952 Sauer Žandov 22:46
5. Boris Doškář 1964 OK N. Bor 29:08
6. Petr Plechatý 1965 Sokol Podmokly 37:56
Kategorie mílařka :
1. Ivana Loubková 1980 TT Cyklorenova Cv. 23:57 min.
2. Keteřina Loubková 1981 TT Cyklorenova Cv. 23:58
3. Veronika Hanzlová 1981 AC Č. Lípa 25:05
4. Erika Přibylová 1966 KB Jílové 32:28
Kategorie muži do 39 let :
1. Miroslav Daňko 1977 Labe-tri club 41:16 min.
2. Michal Michálek 1973 Sokol Mělník 43:07
3. Michal Krejčí 1972 BK Manušice 1:04:33
4. Pavel Richter 1969 Město Varnsdorf 1:06:00
Kategorie ženy nad 35 let :
1. Renata Horáková 1972 AC Ústí n./Labem 59:41 min.
Kategorie muži do 49 let :
1. Jiří Lenča 1966 Žďárek 43:44 min.
2. Petr Kašpárek 1962 AC Č. Lípa 47:03
3. Vladimír Šrachta 1960 Cyklosprint Cvikov 48:24
4. Petr Skočovský 1962 Č. Lípa 51:16
Kategorie muži do 59 let :
1. Zdeňek Bufka 1957 AC Č. Lípa 45:40 min.
2. Břetislav Kalvoda 1955 Cyklosprint Cvikov 51:57
3. Luděk Prokůpek 1955 TJ Doksy 55:09
4. Jan Dozejš 1949 Klub přátel b.K.ú. 59:41
Kategorie muži nad 60 let :
1. Jiří Plecháček 1944 Sokol Tuháň 1:00,30 min.
Kategorie muži nad 60 let – 1 kolo (6 km)
1. Štefán Karhut 1937 TJ Doksy 32:39 min.