Výsledky minulých ročníků Běhu k. Šenovem
Výsledky minulých ročníků.
Kat.dívky do 5 let: 2003 Nikol Majcherová BK Manušice
Šárka Minářová Ski Polevsko
2004 Nikol Majcherová Bk Manušice
2005 Michala Trčová AC Č.Lípa
2006 Michaela Trčová
2007 Tereza Rumlenová Prácheň
Kat chlapci do 5 let : 2003 Jakub Věchet BK Jílové
2004 Mikuláš Macháček MŠ Prácheň
2005 Josef Zevel MŠ Pískovec
2006 Josef Zevel K. Šenov
2007 Ondřej Cmunt TJ Jiskra N. Bor
Kat dívky do 7 let: 2003 Lenka Minářová Ski Polevsko
2004 Jana Rylová MŠ Prácheň
2005 Nikol Majcherová BK Manušice
2006 Šárka Minářová Polevsko
2007 Dominika Maněrová K. Šenov
Kat chlapci do 7 let: 2003
2004 Libor Fejsák ZŠ Prácheň
2005 Jan Havran ZŠ K. Šenov
2006 Vít Šnajdrvind ZŠ Prácheň
2007 Vojtěch Šimr KB Jílové
Kat.dívky do 9 let: 2003 Marie Skočovská ZŠ Č.Lípa
2004 Marie Skočovská ZŠ Č.Lípa
2005 Jana Trčová AC Č.Lípa
2006 Petra Vojířová N. Bor
2007 Nikola Hofmanová ZŠ K. Šenov
Kat.chlapci do 9 let: 2003 Filip Šimoník ZŠ Č.Lípa
2004 Pavel Hauer ZŠ Prácheň
2005 Libor Fejsák ZŠ Prácheň
2006 Jan Frommel ZŠ Prácheň
2007 Michal Stínil KB Jílové
Kat.dívky do 11 let: 2003 Jana Nováková SKTM Prysk
2004 Barbora Mauranová Jiskra N.Bor
2005 Eliška Dani Jiskra N.Bor
2006 Jana Trčová AC Č. Lípa
2007
Kat chlapci do 11 let:2003 Jan Čmuchálek AC Č.Lípa
2004 Filip Šimoník ZŠ Č.Lípa
2005 Tomáš Silberstain SKNT Prysk
2006 Petr Stříbrný SK Jesenium
2007 Kamil Hofman ZŠ K. Šenov
Kat ml.žákyně: 2003 Lada Nebeská KB Jílové
2004 Klára Musilová Jiskra N.Bor
2005 Barbora Havranová Jiskra N.Bor
2006 Radka Bínová Ac Č. Lípa
2007 Lenka Aronová KB Jílové
Kat ml.žáci: 2003 Tomáš Silberstain SKNT Prysk
2004 Jan Skočovský AC Č.Lípa
2005 Jaroslav Til Cvikováček
2006 Josef Tancoš Cvikov
2007 Hynek Bárta AC Č. Lípa
Kat.st.žákyně: 2003 Petra Landovská SKNT Prysk
2004 Petra Landovská SKNT Prysk
2005 Jana Nováková SKNT Prysk
2006 Jana Nováková AC Č. Lípa
2007 Jana Lenčová KB Jílové
Kat st.žáci: 2003 Vojtěch Bufka AC Č.Lípa
2004 David Silberstain SKNT Prysk
2005 David Silberstain SKNT Prysk
2006 Tomáš Silberstain Č. Kamenice
2007 Ondřej Věchet KB Jílové
Kat.dorostenky: 2003 Kamila Hrdličková KB Jílové
2004 Sofie Doškářová AC Č Lípa
2005 Petra Landovská AC Č.Lípa
2006
2007 Ivana Vencová Č. Kamenice
Kat.dorostenci: 2003
2004 Jakub Kopecký Gymn.Č.Lípa
2005 Tomáš Dvořák KB Jílové
2006 Michael Hrdlička KB Jílové
2007 Pavel Pekár KB Jílové
Kat.juniorky: 2003 Ivana Slaměná AC Č.Lípa
2004
2005 Lada Nebeská BK Jílové
2006 Jana Nováková ACČ. Lípa
2007
Kat mílařky: 2003
2004 Alena Svitáková AC Č.Lípa
2005 Ivana Slaměná AC Č.Lípa
2006 Kateřina Loubková TT Cyklorenova
2007
Kat.mílaři: 2003 Jan Francke Jablonec n-N
2004 Milan Nemeth TT Cyklorenova Cvikov
2005 Oldřich Slaměný AC Č.Lípa
2006 Zdeněk Bufka AC Č. Lípa
2007 Petr Pražák Mountainbike.cz
Kat. ženy: 2003 Gabriela Grulichová AC Č Lípa
6 km 2004 Markéta Pilná BK Manušice
2005 Kateřina Loubková TT Cyklorenova Cvikov
2006
2007 Ivana Loubková Cyklo Renova Cvikov
Kat.muži A : 2003 Petr Vejvoda Toyota Neskar Liberec
2004
2005 Milan Nemeth TT Cylorenova Cvikov
2006 Miroslav Daňko Labe Tri Club
2007 Miroslav Daňko Labe Tri Club
Kat.muži B: 2003 Petr Vácha Antik Haus Jablonec
2004 Zděnek Bufka AC Č.Lípa
2005 Zděnek Bufka AC Č.Lípa
2006 Miroslav Veselý Glassman TT Tep.
2007 Petr Charousek TJ Doksy
Kat.muži C: 2003 Jiří Malý AC Č.Lípa
2004 Oldřich Slaměný AC Česká Lípa
2005 Rostislav Hasmanda AC Slovan Liberec
2006 Zdeněk Pavlíček Prácheň
2007 Zdeněk Bufka AC Č. Lípa
Kat.muži D: 2003 Ludvík Olle Škoda Mladá Boleslav
2004
2005 Jiří Plecháček Sokol Tuháň
2006
2007 Stanislav Groh AC Vrchlabí
Kat.ženy : 2003
12 km 2004
2005 Adriana Lehmanová neregistrovaná
2006 Alena Svitáková AC Česká Lípa
2007 Michaela Mikásková Krkonoše Vrchlabí