Výsledky předešlých ročníků Běhu K.Šenovem.
5. 5. 2013
Výsledky minulých ročníků – vítězové jednotlivých kategorií.
Kat.dívky do 5 let: 2003 Nikol Majcherová BK Manušice
Šárka Minářová Ski Polevsko
2004 Nikol Majcherová Bk Manušice
2005 Michala Trčová AC Č.Lípa
2006 Michaela Trčová
2007 Tereza Rumlenová Prácheň
2008 Tereza Rumlenová Nový Bor
2009 Šárka Jakobi DDM Cvikov
2010 Jakobi Šárka Cvikov Cvikováček
2011 Valerie Pešanová TK Novis
2012 Venclová Johanka AC Varnsdorf
Kat chlapci do 5 let : 2003 Jakub Věchet BK Jílové
2004 Mikuláš Macháček MŠ Prácheň
2005 Josef Zevel MŠ Pískovec
2006 Josef Zevel K. Šenov
2007 Ondřej Cmunt TJ Jiskra N. Bor
2008 Ondřej Cmunt Nový Bor
2009 Jan Leibl Frýdlant
2010 Hois Vojtěch KB Jílové
2011 Lukáš Gregor Prácheň
2012 Richter Adam Varnsdorf
Kat dívky do 7 let: 2003 Lenka Minářová Ski Polevsko
2004 Jana Rylová MŠ Prácheň
2005 Nikol Majcherová BK Manušice
2006 Šárka Minářová Polevsko
2007 Dominika Maněrová K. Šenov
2008 Anna Stínilová Podmokly
2009 Anna Kleinertová TJ Jiskra N. Bor
2010 Jirchářová Lucka Stadion N. Bor
2011 Veronika Bártová KB Jílové
2012 Vašáková Adélka KB K.Šenov
Kat chlapci do 7 let: 2003
2004 Libor Fejsák ZŠ Prácheň
2005 Jan Havran ZŠ K. Šenov
2006 Vít Šnajdrvind ZŠ Prácheň
2007 Vojtěch Šimr KB Jílové
2008 Jakub Knespl AC Č. Lípa
2009 Jan Kopřiva TJ Jiskra N.Bor
2010 Kopřiva Jan Prácheň
2011 Jan Leibl Frýdlant
2012 Havlas Jakub Lindava
Kat.dívky do 9 let: 2003 Marie Skočovská ZŠ Č.Lípa
2004 Marie Skočovská ZŠ Č.Lípa
2005 Jana Trčová AC Č.Lípa
2006 Petra Vojířová N. Bor
2007 Nikola Hofmanová ZŠ K. Šenov
2008 Nikol Majcherová KB Manušice
2009 Markéta Bočková N. Bor
2010 Fridrichová Monika ZŠ Rynoltice
2011 Mirka Peroutková Mimoň
2012 Mikeschová Denisa KB Jílové
Kat.chlapci do 9 let: 2003 Filip Šimoník ZŠ Č.Lípa
2004 Pavel Hauer ZŠ Prácheň
2005 Libor Fejsák ZŠ Prácheň
2006 Jan Frommel ZŠ Prácheň
2007 Michal Stínil KB Jílové
2008 Jakub Hercík USK Ústí n/L
2009 Adam Sejkora DDM Cvikov
2010 Hašjar Jan BK M. Boleslav
2011 Jan Kopřiva Jiskra N.Bor
2012 Kopřiva Jan Jiskra N. Bor
Kat.dívky do 11 let: 2003 Jana Nováková SKTM Prysk
2004 Barbora Mauranová Jiskra N.Bor
2005 Eliška Dani Jiskra N.Bor
2006 Jana Trčová AC Č. Lípa
2007
2008 Kateřina Kotrčová Cvikováček Cvikov
2009 Nikol Majcherová SKI Polevsko
2010 Jeřábková Ema DDM N. Bor
2011 Dominika Stránská AC Č.Lípa
2012 . Jeřábková Nina Jiskra n.Bor
Kat chlapci do 11 let:2003 Jan Čmuchálek AC Č.Lípa
2004 Filip Šimoník ZŠ Č.Lípa
2005 Tomáš Silberstain SKNT Prysk
2006 Petr Stříbrný SK Jesenium
2007 Kamil Hofman ZŠ K. Šenov
2008 Jaroslav Štěpánek AC Č.Lípa
2009 Michal Stínil DDM Děčín
2010 Svoboda Jan AC M. Boleslav
2011
2012 Novotný Jakub ASK Slavia Praha
Kat ml.žákyně: 2003 Lada Nebeská KB Jílové
2004 Klára Musilová Jiskra N.Bor
2005 Barbora Havranová Jiskra N.Bor
2006 Radka Bínová AC Č. Lípa
2007 Lenka Aronová KB Jílové
2008 Marie Skočovská AC Č. Lípa
2009 Ladislava Papíková AC Č. Lípa
2010 Kostenková Martina Cvikováček
2011 Nikol Majcherová Ski Polevsko
2012 Stránská Dominika AC Č. Lípa
Kat ml.žáci: 2003 Tomáš Silberstain SKNT Prysk
2004 Jan Skočovský AC Č.Lípa
2005 Jaroslav Til Cvikováček
2006 Josef Tancoš Cvikov
2007 Hynek Bárta AC Č. Lípa
2008 Michal Gina Sokol Podmokly
2009 Petr Cmunt TJ Jiskra Nový Bor
2010 Frommel Jan K. Šenov
2011 Jindra Dravon AC Č. Lípa
2012 Hercík Jakub USK VŠEM Ústí n.L.
Kat.st.žákyně: 2003 Petra Landovská SKNT Prysk
2004 Petra Landovská SKNT Prysk
2005 Jana Nováková SKNT Prysk
2006 Jana Nováková AC Č. Lípa
2007 Jana Lenčová KB Jílové
2008 Olga Půčková Jiskra N. Bor
2009 Olga Půčková TJ Jiskra N. Bor
2010 Roďanová Sabina KB Jílové
2011 Daniela Černá AC Č. Lípa
2012 Bendová Daniela AC Č. Lípa
Kat st.žáci: 2003 Vojtěch Bufka AC Č.Lípa
2004 David Silberstain SKNT Prysk
2005 David Silberstain SKNT Prysk
2006 Tomáš Silberstain Č. Kamenice
2007 Ondřej Věchet KB Jílové
2008 Jan Plechatý Sokol Podmokly
2010 Cmund Petr DDM N. Bor
2011 Jan Tomášek BS N. Bor
2012 Bekr Radek AC Č. Lípa
Kat.dorostenky: 2003 Kamila Hrdličková KB Jílové
2004 Sofie Doškářová AC Č Lípa
2005 Petra Landovská AC Č.Lípa
2006
2007 Ivana Vencová Č. Kamenice
2008 Nikola Pohlreichová KB Jílove
2009 Barbora Havranová TJ Jiskra N. Bor
2010
2011 Monika Fridrichová Tatran Jablonné
2012 Černá Daniela AC Č. Lípa
Kat.dorostenci: 2003
2004 Jakub Kopecký Gymn.Č.Lípa
2005 Tomáš Dvořák KB Jílové
2006 Michael Hrdlička KB Jílové
2007 Pavel Pekár KB Jílové
2008 Jakub Kalík KB Jílové
2009 Jakub Kalík SG Jablonec n.N.
2010 Kalík Jakub SG Jablonec
2011 David Dvořák BS N. Bor
2012 Cmunt Petr TJ Jiskra N. Bor
Kat.juniorky: 2003 Ivana Slaměná AC Č.Lípa
2004
2005 Lada Nebeská BK Jílové
2006 Jana Nováková ACČ. Lípa
2007
2008 Olga Půčková Jiskra N. Bor
2009 Olga Půčková TJ Jiskra N. Bor
2010
2011 Jana Hrdinová AC Č. Lípa
2012 Kohlertová Eliška ASK Lovosice
Kat. junioři: 2009 Jakub Hrdina AC Č. Lípa
2010
2011 Martin Přibyl KB Jílové
2012 Trpišovský Tomáš KB Jílové
Kat mílařky: 2003
2004 Alena Svitáková AC Č.Lípa
2005 Ivana Slaměná AC Č.Lípa
2006 Kateřina Loubková TT Cyklorenova
2007
Kat.mílaři: 2003 Jan Francke Jablonec n-N
2004 Milan Nemeth TT Cyklorenova Cvikov
2005 Oldřich Slaměný AC Č.Lípa
2006 Zdeněk Bufka AC Č. Lípa
2007 Petr Pražák Mountainbike.cz
2010 Václav Mráz Sokol Mělník
Kat. ženy: 2003 Gabriela Grulichová AC Č Lípa
6 km 2004 Markéta Pilná BK Manušice
2005 Kateřina Loubková TT Cyklorenova Cvikov
2006
2007 Ivana Loubková Cyklo Renova Cvikov
2008 Ivana Loubková TT Cyklorenova Cv.
2009 Veronika Hanzlová AC Č. Lípa
2010 Slaměná Ivana AC Č.Lípa
2011 Ivana Slaměná AC Č. Lípa
2012 Slaměná Ivana AC Č. Lípa
Kat.muži A : 2003 Petr Vejvoda Toyota Neskar Liberec
do 39 let 2004
2005 Milan Nemeth TT Cylorenova Cvikov
2006 Miroslav Daňko Labe Tri Club
2007 Miroslav Daňko Labe Tri Club
2008 Miroslav Daňko Labe-tri club
2009 Milan Németh AC Č. Lípa
2010 Wallenfels Jiří Sokol Vinohrady
2011 Michal Michálek Sokol Mělník
2012 Kolařík Tomáš OK N. Bor
Kat.ž nad 35 let: 2008 Renata Horáková AC Ústí n./Labem
2009 Erika Přibylová KB Jílové
2010 Loudová Pavla Jilemnice
2011 Pavla Loudová AC Č.Lípa
2012 Pilná Markéta KB K. Šenov
Kat.muži B: 2003 Petr Vácha Antik Haus Jablonec
do 49 let 2004 Zděnek Bufka AC Č.Lípa
2005 Zděnek Bufka AC Č.Lípa
2006 Miroslav Veselý Glassman TT Tep.
2007 Petr Charousek TJ Doksy
2008 Jiří Lenča Žďárek
2009 Jaroslav Chramosta Lovosice Lovoch.
2010 Louda Petr AC Č. Lípa
2011 Josef Procházka ASK Děčín
2012 Chramosta Jaroslav Jaboja Team
Kat.muži C: 2003 Jiří Malý AC Č.Lípa
do 59 let 2004 Oldřich Slaměný AC Česká Lípa
2005 Rostislav Hasmanda AC Slovan Liberec
2006 Zdeněk Pavlíček Prácheň
2007 Zdeněk Bufka AC Č. Lípa
2008 Zdeňek Bufka AC Č. Lípa
2009 Jiří Malý AC Č. Lípa
2010 Bufka Zdeněk AC Č. Lípa
2011 Zdeněk Bufka AC Č. Lípa
2012 Bufka Zdeněk AC Č. Lípa
Kat.muži D: 2003 Ludvík Olle Škoda Mladá Boleslav
60 let a starší 2004
2005 Jiří Plecháček Sokol Tuháň
2006
2007 Stanislav Groh AC Vrchlabí
2008 Jiří Plecháček Sokol Tuháň
2008 . Štefán Karhu TJ Doksy – 1 kolo
2009 Karel Sládek SČA Ústí n Lab.
2010 Kuthán Vojta Krásná Lípa
2011 Zdeněk Kordina AC Slovan Liberec
2012 Slaměný Oldřich AC Č. Lípa
Kat.ženy : 2003
12 km 2004
2005 Adriana Lehmanová neregistrovaná
2006 Alena Svitáková AC Česká Lípa
2007 Michaela Mikásková Krkonoše Vrchlabí
Komentáře
Přehled komentářů
Zatím nebyl vložen žádný komentář