Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 12.ročníku Běhu kolem Panské skály.

Výsledky 12.ročníku Běhu kolem Panské skály

27.9.2018

Poř.     Příjmení                     jméno             rok nar.          Oddíl                           čas

Kat. : dívky do 5 let

1. Vetešníková            Dana               2013                Smetanka                   0:24 min.

2. Václavíková                        Beáta              2013                Smetanka N. B.           0:25 min.

3. Cachová                  Emma             2013                K. Šenov                      0:28 min.

4. Debaren                  Victoria           2013                Smetanka                   0:30 min.

5. Majorová                Tereza             2013                Smetanka                   0:31 min.

6. Caidlerová              Anežka                        2013                Smetanka N. Bor        0:32 min.

7. Tulachová               Nella               2013                N. Bor                         0:33 min.

8. Půlkrábková            Agátka            2015                MŠ Srdíčko                 0:42 min.

9. Poláková                 Anna               2015                MŠ Krteček                 0:43 min.

10. Žižková                 Eliška              2013                MŠ Prácheň                0:53 min.

11. Kolářová               Sofie                2015                Rozb. Kamenici           0:57 min.

12. Stromecká                        Natálie                        2016                N. Bor                         1:13 min.

13. Nová                     Rozalie                        2017                N. Bor                         1:30 min.

14. Matulová              Štěpánka         2015                Radeč                         1:35 min.

15. Chittussi                Violet              2014                N. Bor                         2:00 min.

 

Kat. :chlapci do 5 let

1. Janáček                   David              2013                Varnsdorf                   0:23 min.

2. Matula                    Pavel               2013                Radeč                         0:24 min.

3. Nguen                     Kevin               2013                MŠ Prácheň                0:28 min.

4. Soukup                    Dominik          2013                MŠ Prácheň                0:29 min.

5. Matys                     Filip                 2013                K. Šenov                      0:30 min.

7. Komůrka                 Jaroslav           2016                N. Bor                         0:56 min.

8. Jirouš                      Marcel                        2016                Č. Lípa                        1:18 min.

 

Kat.:dívky do 7 let

1. Chittussi                  Ella                  2011                N.Bor                          0:44,2 min.

2. Doležalová              Klára               2011                DDM Smetanka          0:45,0 min.

3. Berzůn                    Daniela           2012                Č.Lípa                         0:45,7 min.

4. Vobrová                  Lola                 2012                OK N.Bor                    0:47,9 min.

5. Doležalová              Linda               2011                DDM Smetanka          0:48,6 min.

6. Janešlová                Lenka              2011                KB.K.Šenov                  0:49,8 min.

7. Lišková                    Marie              2011                ZŠ Úštěk                      0:50,8 min.

8. Kailová                    Marie              2011                ZŠ Úštěk                      0:52,1 min.

9. Beránková              Alžběta            2011                ZŠ Úštěk                      0:53,8 min.

10.Hlavničková           Gabriela          2012                DDM Smetanka          0:55,2 min.

11.Svobodová             Anežka                        2012                DDM Smetanka          0:59,1 min.

 

Kat.: chlapci do 7 let

1. Žižka                       Matyáš            2011                K:Šenov                       0:40 min.

2. Choděra                  Tobiáš             2011                DDM Smetanka          0:43 min.

3. Volný                      Vincenc           2011                ZŠ Úštěk                      0:44 min.

4. Janele                     Adam              2012                KB K.Šenov                  0:46 min.

5. Jareš                       Dominik          2012                N.Bor                          0:47 min.

6. Hrádek                    Antonín           2011                N.Bor                          0:48 min.

7. Lank                                    Matěj              2011                N.Bor                          0:49 min

8. Václavík                  Tobiáš             2011                DDM Smetanka          0:50 min.

9. Bílek                                   Mikuláš           2012                N.Bor                          0:51 min.

10.Volný                     Bartoloměj     2012                ZŠ Úštěk                      0:52 min.

11.Petr                        Jirka                2012                ZŠ Úštěk                      0:53 min.

12.Čvančara               Vít                   2012                N.Bor                          0:54 min.

13.Černý                     Radek              2012                DDM Smetanka          0:55 min.

14.Větroušek              Karel               2012                N.Bor                          0:57 min.

15.Hájek                     Jan                  2011                N.Bor                          0:58 min.

16.Macháček              Jan Marek       2012                DDM Smetanka          1:02 min.

 

Kat.:žákyně do 9 let 

1. Čepeláková             Gabriela          2009                Slovan Varnsdorf        3:14 min.

2. Čupcová                  Viktorie           2009                Smetanka n. Bor         3:16 min.

3. Hladíková               Michaela        2009                DDM Smetanka          3:18 min.

4. Vobrová                  Linda               2010                OK N. Bor                   3:21 min.

5. Podrazilová             Claudie           2010                Adeline Č. Lípa           3:27 min.

6. Matysová                Anna               2010                Smetanka N. Bor        3:31 min.

7. Najarová                 Kateřina          2010                DDM Smetanka N. B. 3:52 min.

8. Beránková              Anežka                        2009                TJ Jiskra N. B.             4:07 min.

9. Kvasničková            Anna               2009                Jiskra N. Bor               4:10 min.

10. Nováková              Viktorie           2009                Jiskra N. Bor               4:12 min.

11. Nastoupilová        Adéla              2010                Č. Lípa                        4:28 min.

 

Kat.:žáci do 9 let

1. Ulrich                      Václav             2009                DDM Smetanka N.B.  3:07 min.

2. Dvořáček                Vojtěch           2009                Jiskra N. Bor               3:11 min.

3. Žižka                       Matěj              2011                K. Šenov                      3:12 min.

4. Šlambor                  Martin            2010                ZŠ Jabl. V Podješ.        3:16 min.

5. Čvančara                Jan                  2010                N. Bor                         3:25 min.

6. Dvořáček                Ondřej            2009                Jiskra N. Bor               3:26 min.

7. Kříž                         Matěj              2010                Č. Lípa                        3:27 min.

8. Jireš                        Daniel             2010                Atletika N. Bor            3:33 min.

9. Balák                      Teodor                        2010                Atletika N. Bor            3:35 min.

10. Nemlein                Dominik          2010                DDM Smetanka N.B.  3:38 min.

11. Marcel                  Ondřej            2010                DDM Smetanka          3:42 min.

12. Břener                  Hynek              2009                Biatlon Jílové              3:45 min.

13. Kantorovský          Tadeáš                        2010                K. Šenov                      4:28 min.

14. Beňo                     David              2010                N. Bor                         DNF

 

Kat.:žákyně do 11 let

1. Kutílková                 Elena               2008                ZŠ Úštěk                      3:02 min.

2. Půčková                  Pavla               2007                TJ Jiskra N. Bor           3:05 min.

3. Půlkrabková            Viktorka          2007                Atletika N. Bor            3:05 min.

4. Šlamborová                        Lucie               2007                SK ZŠ Jablonné v P.     3:07 min.

5. Pavlíčková              Vendula          2007                TJ Jiskra N. Bor           3:09 min.

6. Nováková                Jarmila                       2007                Jiskra N. Bor               3:11 min.

7. Břenková                Andělka           2008                Biatlon Jílové              3:13 min.

8. Vágnerová              Soňa                2008                ZŠ Úštěk                      3:21 min.

9. Jandová                  Anna               2008                Varnsdorf                   3:24 min.

10. Šachová                Tereza             2008                KB K. Šenov                 3:25 min.

11. Prollerová             Tereza             2008                AC Č. Lípa                   3:34 min.

12. Stojecová              Karolína          2007                DDM Smetanka          3:36 min.

13. Macelová             Eliška              2007                DDM Smetanka          3:45 min.

14. Lepšíková              Tereza             2008                ZŠ Úštěk                      4:01 min.

15. Loulová                 Tereza             2008                K. Šenov                      4:20 min.

 

Kat.:žáci do 11 let

1. Parásek                   Matěj              2007                KB K. Šenov                 2:46 min.

2. Matys                     Šimon              2007                Smetanka N. Bor        2:47 min.

3. Kříž                         Filip                 2007                Č. Lípa                        2:49 min.

4. Novotný                  Dalibor            2008                Dukla Liberec             2:53 min.

5. Plechatý                  Ondřej            2007                DDM Děčín                 3:01 min.

6. Hrůzek                    Ondřej            2008                OK N. Bor                   3:24 min.

7. Caha                       Oliver              2008                K. Šenov                      3:38 min.

 

Kat.:mladší žákyně

1. Čepeláková             Michaela        2006                AC Rumburk               5:48 min.

2. Kreuzová                 Pavla               2006                KB K. Šenov                 5:51 min.

3. Šulíková                  Kateřina          2005                ZŠ Úštěk                      6:12 min.

4. Vašáková                Adéla              2005                KB K. Šenov                 6:18 min.

5. Vágnerová              Alena              2006                ZŠ Úštěk                      6:36 min.

6. Melicherčíková      Sára                2006                Atletika Cvikov           6:47 min.

7. Kreuzová                 Klára               2006                KB K. Šenov                 6:55 min.

8. Němečková            Barbora          2005                DDM Děčín                 7:02 min.

9. Bočková                  Veronika         2006                Jiskra N. Bor               7:10 min.

 

Kat.:mladší žáci

1. Knejzlík                   Tomáš             2005                Triclub Haven             5:03 min.

2. Podrazil                  Adam              2006                Arsenál Č. Lípa           5:33 min.

3. Jansa                       Čeněk              2006                DDM Děčín                 5:40 min.

4. Břenek                    Jan                  2005                Biatlon Jílové              5:46 min.

5. Novotný                  Václav             2006                Dukla Liberec             6:08 min.

 

Kat.:starší žákyně

1. Faltová                    Eliška              2004                Triclub Haven             11:52 min.

2. Petrová                   Kateřina          2004                SK N. Bor                    12:06 min.

3. Čurdová                  Simona            2003                AC Č. Lípa                   12:14 min.

4. Peškařová               Lucie               2004                AC Č. Lípa                   13:15 min.

5. Pavlíčková              Vendula          2007                N. Bor                         13:18 min.

6. Nečasová                Eliška              2003                SK N. Bor                    14:06 min.

7. Prollerová               Veronika         2004                AC Č. Lípa                   15:09 min.

 

Kat.:starší žáci

1. Kopřiva                   Jan                  2003                AC Č. Lípa                   10:01 min.

2. Pitoňák                   Jakub               2004                Jiskra                          10:18 min.

3. Jansa                       Ferdinand       2004                DDM Děčín                 10:23 min.

4. Votýpka                  Michal            2003                Jiskra                          10:34 min.

5. Parásek                   Matěj              2007                KB K. Šenov                 13:17 min.

 

Kat.:dorostenky

1. Ryšavý                    Vendula          2002                Č. Lípa                        11:06 min.

2. Mitaičová               Marie              2002                Zákupy                                    14:53 min.

 

Kat.:dorostenci

1. Schuller                  Karel               2002                Sloup v Č.                    11:38 min.

2. Přenosil                  Julián              2002                Č. Lípa                        12:56 min.

 

Kat.:juniorky

1. Faltová                    Eliška              2004                Triclub Haven Č. L.     12:53 min.

2. Šlamborová                        Lucie               2007                SK ZŠ J. v P.                 13:32 min.

3. Didíková                  Lucie               2005                Č. Kamenice               22:38 min.

 

Kat.:junioři

1. Knejzlík                   Tomáš             2005                Triclub Haven             20:00 min.

2. Janele                     Idmar              2007                KB K. Šenov                 23:54 min.

3. Podrazil                  Petr                 2000                Č. Lípa                        24:06 min.

4. Macháček               Mikoláš           2000                Prácheň                      28:22 min.

 

Kat.:ženy do 35 let

1. Matulová                Laura              1984                Radeč                         11:09 min.

2. Podoláková             Tereza             1989                Cvikov                         12:36 min.

3. Nováková                Jana                1993                Rozběháme Č. K.        13:26 min.

4. Jílková                     Klára               1997                Č. Kamenice               18:19 min.

    Katzerová               Věra                1997                K. Šenov                      vzdala

 

Kat.:ženy 36 let a st.

1. Diartová                 Ivana               1976                Č. Lípa                        13:43 min.

2. Němčíková             Nikola             1988                Č.Lípa                         14:16 min.

3. Prollerová               Petra               1974                Č.Lípa                         14:51 min.

4. Křížová                    Kamila            1977                Č.Lípa                         16:32 min.

5. Štraubová               Jitka                1973                Kam.Šenov                  16:58 min.

6. Pěničková               Hana               1956                Cvikováček                 17:02 min.

 

Kat.muži 60 let a st.

1. Bufka                      Zdeněk            1957                AC Č.Lípa                    22:19 min-

2. Kalvoda                   Břetislav         1955                Cvikov                         24:30 min.

3. Pěnička                   Karel               1951                Cvikov                         33:01 min.

 

Kat.:muži do 59 let

1. Chramosta              Jaroslav           1966                Jaboja team                21:21 min.

2. Lenča                      Jiří                   1966                Lindava                       23:50 min.

3. Šrachta                   Vladimír          1960                KV Klíč Cvikov             23:56 min.

 

Kat.:muži do 49 let

1. Jíra                          Jaroslav           1971                Tri klub Haven Č.L.     21:28 min.

2. Novotný                  Jiří                   1971                Dukla Liberec             21:35 min.

3. Hromádka              Petr                 1976                N.Bor                          21:37 min.

4.Hendrych                 Jaroslav           1975                Tri klub Haven Č.L.     21:42 min.

5. Krejčí                      Milan              1977                Provodín                     22:55 min.

6. Synek                      Jiří                   1972                UD Hamr                    22:57 min.

7. Věchet                    Ladislav           1970                Č.Lípa                         24:29 min.

8. Diart                       Tomáš             1977                Č.Lípa                         25:03 min.

9. Vobr                        Marek             1978                OK N.Bor                    26:02 min.

10.Proller                   Miroslav         1970                Č.Lípa                         26:38 min.

11.Brabec                   Tomáě            1971                N.Bor                          28:03 min.

 

 

Kat.:muži do 39 let

1. Petr                         Ondřej            1997                Active tour cycling     18:45 min.

2. Karko                      Jan                  1992                AC Č-.Lípa                   19:39 min.

3. Jordán                     Daniel             1997                UD Hamr                    20:34 min.

4. Černý                      jaroslav           1979                Triathlete Č.Lípa        22:12 min.

5. Ramisch                  Richard           1998                N.Bor                          22:29 min.

6. Hriadel                   Štefan             1997                Šneci Chřibská                        22:45 min.

7. Pleva                       Zdeněk            1983                Č.Lípa                         23:15 min.

8. Nastoupil                Zdeněk            1981                Č.Lípa                         23:28 min

9. Nový                       Matěj              1982                TJ Jiskra N.Bor                        23:41 min.

10.Souhrada               Pavel               1982                Konv.běh na Klíč         24:19 min.

11.Hriadel                  Štefan             1980                Šneci Chřibská                        24:54 min.

12.Vetešník                 Ladislav           1982                Smetanka N.Bor         25:08 min.

13.Petr                        Jiří                   1981                Svor                            25:14 min.

14.Ehrlich                   Jaroslav           1981                KB.K.Šenov                  27:59 min.

15.Dogaru                  Vasil                1981                Č.Lípa                         28:47 min.

16.Kolár                      Miroslav         1983                Č.Kamenice                30:35 min.

 

Závodu se zúčastnilo 177 závodníků.

Závod proběhl za slunečného počasí – teplota 21 stupňů

Hl.rozhodčí: Šárka Půlkrabová

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář