Výsledky 9.ročníku Běhu kolem Panské skály.
Výsledky 9.ročníku Běhu kolem Panské skály
28.9.2015
Dívky do 5 let :
-
Matysová Anna2010DDM Smetanka N. Bor0:25 min.
-
Vobrová Linda2010OK N. Bor0:27 min.
-
Mašková Bára2010Lasvit Bikers0:28 min.
-
Podrazilová Claudie2010Č. Lípa0:29 min.
-
Horáčková Klára2010Smetanka N. Bor0:30 min.
-
Jakoubková Andrea2010K. Šenov0:31 min.
-
Kosťuňová Karolína2010MŠ Prácheň0:32 min.
-
Janelová Lenka2011KB K. Šenov0:33 min.
-
Schreibová Františka2011LA Bor0:34 min.
-
Osvaldová Magdalena2011K. Šenov0:35 min.
-
Vobrová Lola2012OK N. Bor0:36 min.
-
Povýšilová Anna2010MŠ Prácheň0:37 min.
-
Kolátorová Josefína2011KB K. Šenov0:38 min.
-
Králová Amelie2012Swahill Beer Team Č. L.0:39 min.
-
Rozsypalová Linda2013Liberec0:48 min.
-
Žižková Eliška2013K. Šenov0:49 min.
-
Šimková Nikola2010DD Č. Kamenice0:55 min.
-
Korbelářová Amalie2012Lety0:57 min.
-
Klapková Růženka2013Č. Lípa1:07 min.
-
Samková Eliška2012Zákupy1:09 min.
Chlapci do 5 let:
-
Češka Ondřej2010Č. Lípa0:24 min.
-
Šlambor Martin2010Pakli sport klub0:26 min.
-
Žižka Matěj2011K. Šenov0:27 min.
-
Korbelář Jakub2010Lety0:28 min.
-
Lhota David2010MŠ Hrdlořezy0:29 min.
-
Jireš Daniel2010Atletika N. Bor0:30 min.
-
Jakoubek Adam2010K. Šenov0:31 min.
-
Janela Adam2012KB K. Šenov0:32 min.
-
Rozsypal Radim2010Liberec0:33 min.
-
Pštok Petr2011Č. Lípa0:34 min.
-
Jandus Aleš2011KB Mikulášovice0:35 min.
-
Baláž Juraj2012DD Č. Kamenice0:37 min.
-
Erben Vojta2011Swahil Beer Team Č. l.0:38 min.
-
Jireš Dominik2012N. Bor0:40 min.
-
Hovbel Lukáš2012Lasvit Bikers0:42 min.
-
Jandus Jan2012KB Mikulášovice1:02 min.
-
Matula Pavel2013Radeč1:11 min.
Dívka do 7 let:
-
Bažantová Magdaléna2008K.B. K. Šenov0:34 min.
-
Timová Laura2009Atletika Cvikov0:38 min.
-
Jandová Anna2008Varnsdorf0:40 min.
-
Samková Liliana2008Zákupy0:41 min.
-
Austová Tereza2009DDM Smetanka N. Bor0:42 min.
-
Nováková Viktorie2009ZŠ U lesa N. Bor0:43 min.
-
Vabroušková Jitka2009Vabra team Mělník0:44 min.
-
Hladíková Adriana2008FRK Kyjov u K. L.0:45 min.
-
Čepeláková Gabriela2009Varnsdorf0:46 min.
-
Haasová Anežka2009Atletika N. Bor0:47 min.
-
Prollerová Tereza2008AC Č. Lípa0:48 min.
-
Kočová Adélka 2009Č. Lípa0:49 min.
Petrášová Viktorie 2009 DDM Smetanka N. Bor nedoběhla
Chlapci do 7 let:
-
Horáček Vojtěch2008DDM Smetanka N. Bor0:44 min.
-
Ulrich Václav2009DDM Smetanka N. Bor0:45 min.
-
Staněk Jan2008AC Č. Lípa0:47 min.
-
Hovbel Adam2008Lasvit Bikers0:48 min.
-
Čepelík Vojtěch2009Ski Jbc0:49 min.
-
Zajíček Ondřej2009Varnsdorf0:50 min.
-
Mrkus Antonín2008KB Mikulášovice0:51 min.
-
Baláž Josef2009ZŠ Prácheň0:52 min.
-
Votýpka Štěpán2009DDM Smetanka0:53 min.
-
Patka Marek2009Lasvit Bikers0:54 min.
-
Jalovecký Jáchym2009TJ Doksy0:55 min.
-
Matz Matěj2009AC Č. Lípa0:56 min.
-
Mikesch Daniel2009KB Jílové0:57 min.
-
Ficzu Ondřej2009DD Č. Kamenice0:59 min.
-
Baláž Alex2008DD Č. Kamenice1:08 min
Žákyně do 9 let:
-
Krobová Tereza2006SK Jablonné v P.3:22 min.
-
Vlasáková Anna2007ZŠ Debř3:26 min.
-
Nováková Jarmila2007DDM Smetanka N. Bor3:30 min.
-
Drábová Beata2006Jablonné v P. 3:34 min.
-
Tamalová Aneta Laura2006ZŠ U lesa N. Bor3:39 min.
-
Šlamborová Lucie2007Pakli sport klub3:40 min.
-
Trojanová Barbora2006KB Mikulášovice3:41 min.
-
Nováková Lucie2007DDM N. Bor3:42 min.
-
Čepeláková Michaela2006Varnsdorf3:43 min.
-
Pavlíčková Vendula2007DDM Smetanka3:58 min.
-
Škaloudová Ema2007KB Jílové4:21 min.
-
Povýšilová Zuzana 2007ZŠ Prácheň4:26 min.
-
Chrpová Adélka2007K. Šenov4:27 min.
-
Kostuňová Anna2007ZŠ Prácheň4:33 min.
Žáci do 9 let:
-
Janda Matěj2006Slovan Varnsdorf2:53 min.
-
Vodička Jan2006AC Jbc3:03 min.
-
Košťál Vojtěch2006AC Č. Lípa3:10 min.
-
Hofmann Matěj2006Krásná Lípa3:14 min.
-
Samek Jonáš2007AC Č. Lípa3:18 min.
-
Podrazil Adam2006Č. Lípa3:22 min.
-
Novák Vojtěch2007AC Č. Lípa3:24 min.
-
Patka Kryštof2007Lasvit Bikers3:25 min.
-
Janele Idmar2007KB K. Šenov3:25 min.
-
Parásek Matěj20073.29 min.
-
Fusek Ondřej2007KB Mikulášovice3:31 min.
-
Fafala Lukáš2006DDM Smetanka N. Bor3:38 min.
-
Hašek Jakub2007Lasvit Bikers3:41 min.
-
Fizcu Patrik2006DD Č. Kamenice3:44 min.
-
Kocourek Matěj2006KB Mikulášovice3:45 min.
-
Ulrich Jan2006DDM Smetanka N. Bor3:51 min.
-
Makuňa Petr2006DD Č. Kamenice4:19 min.
Žákyně do 11 let:
-
Peškařová Lucka2004AC Č. Lípa3:07 min.
-
Daňková Denisa2005Velký Valtinov3:11 min.
-
Vašáková Adéla2005KB K. Šenov3.23 min.
-
Prollerová Veronika2004AC Č. Lípa3.27 min.
-
Švitorková Adéla2005KB Mikulášovice3:32 min.
-
Podoláková Tereza2005KB Mikulášovice3:35 min.
-
Švirlochová Věra2004KB Jílové3:48 min.
-
Makuňová Sára2004DD Č. Kamenice4:21 min.
-
Adamcová Jana 2005DD Č. Kamenice4:31 min.
Vlasáková Zuzana 2005 AC Ml. Boleslav nedoběhla
Žáci do 11 let:
-
Zajíček Jakub2004Slovan Varnsdorf2:47 min.
-
Havlas Jakub2005Sklárna Ajeto Lindava2:51 min.
-
Škaloud Šimon2004KB Jílové2:54 min.
-
Pícha Štěpán 2005AC Č. Lípa2:59 min.
-
Fridrich Armin Jakub2005Tatran Jablonné v P.2:59 min.
-
Bažant Filip2004KB K. Šenov3:14 min.
-
Kreibich Daniel2005KB Mikulášovice3:19 min.
-
Hladík Oliver2005KB Jílové3.32 min.
-
Vabroušek Jirka2004Vabrateam Mělník5:17 min.
Žákyně mladší:
-
Rambová Nina2002KB Jílové5:46 min.
-
Mikeschová Denisa2003KB Jílové6:10 min.
-
Středová Anna2003AC Č. Lípa6:12 min.
-
Košťálová Bára2003AC Č. Lípa6:13 min.
-
Podoláková Denisa2002KB Mikulášovice7:28 min.
-
Fusková Andrea2003KB Mikulášovice7:37 min.
Žáci mladší:
-
Kopřiva Jan2003Jiskra N. Bor5:21 min.
-
Žák Václav2003Chlum5:33 min.
-
Vodička Dušan2003AC Jbc5:39 min.
-
Rozsypal Jiří2002KB K. Šenov5:45 min.
-
Ulrich Libor2002TJ Jiskra N. Bor5:52 min.
-
Tuček Milan2002KB Jílové6:00 min.
-
Munzar Jakub2003KB K. Šenov6:13 min.
-
Češka Filip2003Č. Lípa6:14 min.
-
Šimůnek Jan2003K. Šenov6:25 min.
-
Miškovič Tomáš2002DD Č. Kamenice7:24 min.
Žákyně starší:
-
Bisová Štěpánka2000AC Č. Lípa11:29 min.
-
Arltová Kateřina2000DDM Smetanka N. Bor11:34 min.
-
Měkotová Natálie2000AC Č. Lípa12:42 min.
-
Fridrichová Monika2001SK ZŠ Jablonné v P.13:21 min.
Žáci starší:
-
Hroch Matyáš2000AC Č. Lípa10:40 min.
-
Zátka Josef2001KB K. Šenov10:43 min.
-
Votýpka Michal2003BS N. Bor12:43 min.
Rajský Jakub 2000 VÚ K.Šenov nedoběhl
Dorostenky:
-
Trpišovská Anna1998KB Jílové12:26 min.
-
Lavková Eliška1999KB Jílové16:21 min.
Dorostenci:
-
Žák Vojtěch1999AC Č. Lípa10:34 min.
-
Češka Jakub1998Č. Lípa10:57 min.
-
Sízr David1998VÚ K. Šenov12:13 min.
-
Vašák Milan1998KB K. Šenov12:26 min.
-
Fridrich Armin Jakub2005Tatran Jablonné v P.12:55 min.
-
Darváš Erik1999VÚ K. Šenov13:45 min.
-
Kiczler Robin1999VÚ K. Šenov13:49 min.
-
Havlíček Vladimír1998VÚ K. Šenov14:20 min.
-
Ludvík Michal1998VÚ K. Šenov14:56 min.
-
Šarkozy Mário1999VÚ K. Šenov20:38 min.
-
Ondrejčík Jan1998VÚ K. Šenov20:43 min.
-
Medžidov Daniel1998VÚ K. Šenov20:48 min.
-
Šimčík Fanda1998VÚ K. Šenov21:07 min.
Juniorky:
-
Václavíková Jana1996Sklárna Ajeto11:29 min.
-
Tučková Andrea1997KB Jílové15:03 min.
Junioři:
-
Hnízdil Martin1996Sosnová10:41 min.
-
Výleta Jakub1997VÚ K. Šenov22.51 min.
Ženy do 35 let:
-
Svobodová Veronika1986Varnsdorf12:15 min.
-
Týnková Michaela1982TJ Jiskra N. Bor12:20 min.
-
Horáčková Zdenka1989Č. Lípa16:20 min.
-
Erbenová Blanka1985Swahil Beer team Č.L.16:47 min.
-
Kočembová Lucie198722:10 min.
Ženy 36 let a starší:
-
Macháčková Tereza1978TJ Doksy11:20 min.
-
Loudová Pavla1968AC Č. Lípa11:44 min.
-
Švirlochová Zdeňka1975KB Jílové13:03 min.
-
Choděrová Monika1976TJ Jiskra N. Bor13:20 min.
-
Vlasáková Jana1978Hrdlořezy15:13 min.
-
Petrová Kateřina1978Č. Lípa15:36 min.
-
Klapková Veronika1979Holák17:11 min.
Muži do 39 let:
-
Daňko Miroslav1977Chotyně19:44 min.
-
Švácha Filip1995AC Č. Lípa20:13 min.
-
Skopový Štěpán1986Cvikov20:19 min.
-
Nemeth Milan1978AC Č. Lípa20:26 min.
-
Kocián Jan1988Č. Lípa20:30 min.
-
Třešňák Tomáš1979Notfast RC20:31 min.
-
Kubíček Michal1984SSC Železný Brod21:37 min.
-
Marek Štěpán1980TJ Jiskra N. Bor21:44 min.
-
Klapka Štěpán1980Holák23:36 min.
-
Vobr Marek1978OK N. Bor23:51 min.
-
Trpišovský Tomáš1993KB Jílové23:55 min.
-
Vítek Alexandr1978TJ Doksy24:39 min.
-
Erben Jiří1977Swahil Beer team Č.L.24:47 min.
-
Svatoň David1977Č. Lípa25:10 min.
-
Souhrada Pavel1982Konverzační výběh na Klíč25:58 min.
-
Dogaru Vasil1981Swahil Beer team Č.L.26:58 min.
-
Král Libor1981Swahil Beer team Č.L.27:36 min.
-
Novotný Radek1986Č. Lípa28:22 min.
-
Kotva Jan1984Triade Děčín28:28 min.
Muži do 49 let:
-
Jíra Jaroslav1971TT Cyklorenova Cvikov21:19 min.
-
Walter Zdeněk1972Zahrádky21:27 min.
-
Rozsypal Vladislav1970STS Chvojkovice Brod22:16 min.
-
Roudnický Milan1968SKŠ Jablonné v P.22:28 min.
-
Trpišovský Tomáš1972KB Jílové22:43 min.
-
Kubíček Zděněk1972OK Mnichovo Hradiště23:13 min.
-
Hofman Jaroslav1971Krásná Lípa23:29 min.
-
Věchet Vladislav1970Č. Lípa23:53 min.
-
Proller Miroslav1970Č. Lípa25:22 min.
-
Vabroušek Pavel1972Vabra team Mělník26:08 min.
-
Samek Ctirad1975TJ Zákupy26:11 min.
-
Staněk Jan1975Starej team27.00 min.
-
Krejčí Michal1972KB K. Šenov27:25 min.
Muži do 59 let:
-
Louda Petr1964AC Č.Lípa20:42 min.
-
Sádovský Luboš196521:58 min.
-
Šrachta Vladimír1960Cvikov22:56 min.
-
Chmelík Martin196510 beers after23:44 min.
-
Horáček Pavel1964Č. Lípa25:28 min.
-
Tuťálek Vlastimil1961TJ Doksy27:24 min.
-
Dnebovský Josef1960Liga 100 Č.Lípa28:18 min.
-
Richter Pavel1963Chlumec29:14 min.
Muži 60 let a starší:
-
Slaměný Oldřich1952AC Č. Lípa23:59 min.
-
Kalvoda Břetislav1955Munro sprint Cvikov27:43 min.
-
Prokůpek Luděk1955TJ Doksy30:51 min.
-
Plecháček Jiří1944Maratonstav Úpice31:03 min.
Pěnička Karel 1951 Space team N. Bor