Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky Běhu kolem Panské skály 2017.

1. 10. 2017

Běh  kolem  Panské skály  11. ročník  28.9.2017

Dívky do 5 let:

  1. Berzan Daniela2012Č. Lípa0:24 min.

  2. Ehrlichová Agáta2012KB K. Šenov0:25 min.

  3. Lotová Emička2012MŠ Svor0:26 min.

  4. Hanáková Ema2012VSK Ml. Boleslav0:27 min.

  5. Vobrová Lola2012OK Bor0:28 min.

  6. Daňková Nikol2012Multisport team0:29 min.

  7. Dvořáková Anežka2013Č. Lípa0:37 min.

  8. Týnková Ela2014TJ Jiskra N. Bor0:38 min.

  9. Samková Amálka2012Zákupy0:39 min.

  10. Chittussi Violet2014N. Bor0:40 min.

  11. Pavlíčková Aneta2014Polevsko0:41 min.

  12. Nelibová AdélaČ. Kamenice0:46 min.

  13. Mlíchová Julie2014Huníkoff0:47 min.

  14. Žižková Eliška2013MŠ Prácheň0:50 min.

  15. Schreibová Barbora2014Atletika N. Bor0:57 min.

  16. Hanáková Týna2014VSK Ml. Boleslav0:59 min.

  17. Kolářová Sofie2015Ajeto Lindava1:12 min.

  18. Matulová Štěpánka2015Radeč1:16 min.

Chlapci do 5 let:

  1. Janele Adam2012KB K. Šenov0:25 min.

  2. Jireš Dominik2012AC N. Bor0:27 min.

  3. Drahan Bohdan2012Č. Lípa0:28 min.

  4. Matula Pavel2013Radeč0:29 min.

  5. Neméth Adam2012AC Č. Lípa0:30 min.

  6. Čvančara Adam2012Jiskra N. Bor0:31 min.

  7. Fojt Petr2012BS N. Bor0:32 min.

  8. Jiřík Petr2012MŠ Svor0:33 min.

  9. Miler Matyáš2014Č. Lípa0:45 min.

  10. Parásek Vojta2014KB K. Šenov0:59 min.

Dívky do 7 let:

  1. Matysová Anna2010Smetanka N. Bor0:46 min.

  2. Chittussi Ella2011N. Bor0:47 min.

  3. Vobrová Linda2010OK N. Bor0:48 min.

  4. Schreibová Františka2011Atletika N. Bor0:50 min.

  5. Berzan Daniela2012Č. Lípa0:51 min.

  6. Týnková Ema2011TJ Jiskra N. Bor0:52 min.

  7. Janelová Lenka2011KB K. Šenov0:53 min.

  8. Ševčíková Libuše2011Č. Lípa0:57 min.

  9. Žižková Eliška2013MŠ Prácheň1:00 min.

  10. Králová Adéla2010K. Šenov1:02 min.

Chlapci do 7 let:

  1. Šlambor Martin2010SK ZŠ Jablonné v P.0:44 min.

  2. Mlích Robin2011Huníkoff0:45 min.

  3. Kříž Matěj2010Č. Lípa0:46 min.

  4. Černý Daniel2010Č. Lípa0:47 min.

  5. Schuller Jakub2010Sloup v Čechách0:48 min.

  6. Čvančara Jan2010Jiskra N. Bor0:49 min.

  7. Mendel Miroslav2010K. Šenov0:50 min.

  8. Jireš Daniel2010Atletika N. Bor0:51 min.

  9. Choděra Tobiáš2011TJ Jiskra N. Bor0:52 min.

  10. Lang Matěj20110:53 min.

  11. Mališ Kryštof2010KB Jílové0:54 min.

  12. Chuchel Vilém2010AC N. Bor0:55 min.

  13. Dvořák Vojtěch2011Č. Lípa0:56 min.

  14. Jaška Petr2011K. Šenov-ZŠ Prácheň0:57 min.

Žákyně do 9 let:

  1. Břenková Anděla2008KB Jílové3:18 min.

  2. Ševčíková Anna2008Č. Lípa3:21 min.

  3. Haasová Anežka2009N. Bor3:23 min.

  4. Bažantová Magdaléna2008KB K. Šenov3:25 min.

  5. Kroupová Anežka2009Slovan Varnsdorf3:26 min.

  6. Čepeláková Gabriela2009Slovan Varnsdorf3:32 min.

  7. Šachová Tereza2008KB K. Šenov3:33 min.

  8. Austová Terezka2009TJ Jiskra N. Bor3:36 min.

  9. Jandová Anna2008Slovan Varnsdorf3:43 min.

  10. Prollerová Tereza2008AC Č. Lípa3:52 min.

  11. Hladíková Michaela2009N. Bor3:54 min.

  12. Vobrová LindaOK N. Bor3:58 min.

  13. Nováková Viktorie2009Jiskra N. Bor4:10 min.

  14. Drahan Anna2009Č.Lípa4:19 min.

Žáci do 9 let:

  1. Kmoch Štěpán2009AC Č. Lípa3:06 min.

  2. Hrůzek Ondřej2008OK N. Bor3:12 min.

  3. Ulrich Václav2009N. Bor3:16 min.

  4. Burda Lukáš2009Varnsdorf3:17 min.

  5. Koucký Patrik2009ZŠ Prácheň3:24 min.

  6. Břenek Hynek2009KB Jílové3:26 min.

  7. Šmejkal Adam2009K. Šenov3:27 min.

  8. Ehrlich Jáchym2009KB K. Šenov3:37 min.

  9. Šlambor Martin2010SK ZŠ Jablonné v P.3:39 min.

Žákyně do 11 let:

  1. Štěpánková Lucie2007Jiskra N. Bor3:04 min.

  2. Nováková Lucie2007Jiskra N. Bor3:05 min.

  3. Nováková Jarmila2007Jiskra N. Bor3:09 min.

  4. Šlamborová Lucie2007SK ZŠ Jablonné v P.3:11 min.

  5. Kluchová Anežka2006Skalice3:14 min.

  6. Pavlíčková Vendula2007TJ Jiskra N. Bor3:24 min.

  7. Gruntová Alena2006KB Jílové3:25 min.

  8. Krobová Tereza2006SK ZŠ Jablonné v P.3:27 min.

  9. Schullerová Lenka2006Sloup v Č.3:38 min.

  10. Černá Karolína2007Č. Lípa3:41 min.

  11. Bočková Veronika2006Jiskra N. Bor3:43 min.

  12. Povýšilová Zuzana2007ZŠ Prácheň4:00 min.

Žáci do 11 let:

  1. Mlích Ondřej2007Huníkoff2:51 min.

  2. Samek Jonáš2007AC Č. Lípa2:57 min.

  3. Knoch Mikuláš2006AC Č. Lípa3:00 min.

  4. Parásek Matěj2007KB K. Šenov3:03 min.

  5. Janele Idmar2007KB K. Šenov3:04 min.

  6. Novák Vojta2007AC Č. Lípa3:06 min.

  7. Mališ Petr2007KB Jílové3:09 min.

  8. Kříž Filip2007Č. Lípa3:11 min.

  9. Novotný Martin2007K. Šenov3:51 min.

  10. Jelínek David2007K. Šenov4:07 min.

  11. Hajný Matěj2007Jiskra N. Bor4:13 min.

Mladší žákyně:

  1. Bártová Veronika2004KB Jílové5:30 min.

  2. Hofrová Erika2005TJ Jiskra N. Bor6:11 min.

  3. Daňková Denisa2005Multisport team6:15 min.

  4. Petrová Kateřina2004Atletika Cvikov6:38 min.

  5. Vlasáková Zuzana2005Basket M. Boleslav6:41 min.

  6. Šulíková Kateřina2005Úštěk6:44 min.

  7. Prollerová Veronika2004AC Č. Lípa7:08 min.

  8. Jakobi Šárka2005Atletika Cvikov8:22 min.

Mladší žáci:

  1. Pitoňák Jakub2004TJ Jiskra N. Bor5:05 min.

  2. Škaloud Šimon2004KB Jílové5:08 min.

  3. Knejzlík Tomáš2005Mimoň5:19 min.

  4. Bělka Lukáš2004ZŠ U lesa N. Bor5:31 min.

  5. Pícha Štěpán2005AC Č. Lípa5:33 min.

  6. Bažant Filip2004KB K. Šenov6:01 min.

  7. Břenek Jan2005KB Jílové6:09 min.

Starší  žákyně:

  1. Ryšavá Vendula2002ZŠ U lesa N. Bor15:02 min.

  2. Nečasová Eliška2003ZŠ U lesa N. Bor16:28 min.

  3. Vašáková Adéla2005KB K. Šenov16:43 min.

Starší žáci:

  1. Hladík Oldřich2002Haven Team10:19 min.

  2. Votýpka Michal2003N. Bor11:41 min.

  3. Schuller Karel2002Sloup v Č.15:02 min.

Dorostenky:

  1. Stránská Dominika2000AC Č. Lípa12:03 min.

  2. Šlamborová Lucie2007SK ZŠ Jablonné v P.14:01 min.

Dorostenci:

       1.Zátka Josef          2001                KB K. Šenov                 10:52 min.

       1.Hroch Matyáš    2000                AC Č. Lípa                   10:52 min.

3. Zátka Jan2004KB K. Šenov11:20 min.

4. Janele Idmar2007KB K. Šenov12:16 min.

5. Schuller Karel2002N. Bor12:55 min.

6. Tokár Josef2000VÚ K. Šenov13:19 min.

7. Breicha Dominik2001VÚ K. Šenov13:22 min.

8. Muller Jiří2001VÚ K. Šenov18:13 min.

9. Polhoš Alexander2001VÚ K. Šenov18:14 min.

 

Juniorky:

  1. Ryšavá Vendula2002ZŠ U lesa N. Bor12:59 min.

  2. Petrová Kateřina2004Atletika Cvikov14:31 min.

  3. Prollerová Veronika2004AC Č. Lípa15:48 min.

Junioři:

  1. Kiezler Robin1999VÚ K. Šenov24:54 min.

Ženy do 35 let:

  1. Slaměná Ivana1984AC Č. Lípa12:40 min.

  2. Ševelová Marie1985Č. Lípa13:03 min.

  3. Týnková Michaela1982TJ Jiskra N. Bor13:09 min.

  4. Nováková Jana 1993Ajeto Lindava13:39 min.

  5. Ehrlichová Hana1983KB K. Šenov14:42 min.

Ženy 36 let a st.:

  1. Macháčková Tereza1978AO Doksy11:07 min.

  2. Krafková Ita1981TT Cyklorenova Cvi.11:56 min.

  3. Šťástková Stanislava1972Potkol N. Bor12:51 min.

  4. Václavíková Hana1964KV Klíč13:25 min.

  5. Prollerová Petra1974KV Klíč14:21 min.

  6. Bouchnerová Alena1974AC Č. Lípa15:06 min.

  7. Vlasáková Jana1978Hrdložezy15:22 min.

  8. Seberová Petra1977Huníkoff15:24 min.

  9. Engelhartová Michaela197115:30 min.

  10. Jarolímková Věra197816:49 min.

  11. Pěničková Hana1956Ladeo Srní17:03 min.

Muži do 39 let:

  1. Petr Ondřej1997Nový Bor18:28 min.

  2. Kolařík Tomáš1978TT Cyklorenova Cv.19:27 min.

  3. Stupka Patrik1996AC Č. Lípa21:49 min.

  4. Sirůček David1987Multisport team21:54 min.

  5. Souhrada Pavel1982Č.Lípa23:01 min.

  6. Hochmut Jaroslav1979ZŠ U lesa N. Bor25:39 min.

  7. Dogaru Vasil1981Č. Lípa28.34 min.

  8. Kolář Miloslav1983Ajeto Lindava28:59 min.

Muži do 49 let:

  1. Daňko Miroslav1977Multisport team20:18 min.

  2. Jíra Jaroslav1971Havel Team20:42 min.

  3. Zátka Jan1975KB K. Šenov22:04 min.

  4. Chotěnovský Pavel1976Volfartice22:38 min.

  5. Věchet Ladislav1970Č. Lípa23:25 min.

  6. Kubíček Zdeněk1972OK M. Hradiště23:36 min.

  7. Krejný Kamil1977Haven Team N. B.24:13 min.

  8. Mlích Jiří1974Huníkoff24:21 min.

  9. Hruška Miloš1970Větruše UL24:49 min.

  10. Proller Miroslav1970Č. Lípa25:12 min.

  11. Habel Miroslav1969Runbo Team LBC31.58 min.

Muži do 59 let:

  1. Charousek Petr1966GOGO22:17 min.

  2. Forman Otto1967AC Č. Lípa23:38 min.

  3. Šrachta Vladimír1960KV Klíč23:48 min.

  4. Kašparec Petr1962Ajeto Lindava26:52 min.

  5. Pipiš Jan1963Nová Ves31:40 min.

Muži 60 let a st.

  1. Bufka Zdeněk1957AC Č. Lípa22:24 min.

  2. Slaměný Oldřich1952Žandov26:34 min.

  3. Pěnička Karel1951Ladeo Srní30:55 min.

  4. Prokůpek Luděk1955AO Doksy31:28 min.

  5. Jelínek Vladislav1952Č. Lípa32:33 min.

  6. Plecháček Jiří1944Maraton Stav Úp.34:14 min.

 

 

 

                       

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář