Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství ČR v biatlonu žactva.

12. 9. 2012

s2.jpg7.-9.9.2012 se v Jílovém u Děčína konalo mistrovství republiky v letním biatlonu žactva.Postup na tento závod si vybojovalo téměř 200 závodníků v šestis3.jpg kategoriích.Na mistrovství tentokrát postoupili všichni závodníci družstva starších žáků biatlon klubu z Kamenického Šenova.A tak se v sobotu na start rychlostního závodu postavili Jitka Gittlerová, Nikol Majcherová , Kristýna Sihelníková i Milan Vašák. Nejlepšího výsledku dosáhla Nikol Majcherová, skončila na čtvrtém místě.V odpoledních štafetách jsme pomáhali klubům, kterým chyběli závodníci,a tak Jitka byla s klubem biatlonu Děčín druhá,Nikol s klubem biatlonu Plzeň- Zruč na třetím místě.s8.jpg
Vrchol sezony pro náš klub přišel v neděli. Nikol Majcherová vyhrála závod s hromadným startem a získala titul Mistryně republiky.Výborné výsledky na konci sezony jí nakonec vynesly i první místo v seriálu závodů Českého poháru.s13.jpg

Náhledy fotografií ze složky MČR v Jílovém 2012.