Jdi na obsah Jdi na menu

Úspěšný víkend v Jablonci 15.5.2011.

V neděli 15.5.2011 jsme byli spolupořadateli regionálního závodu v Jablonci nad Nisou.

Ve dvou rychlostních závodech startovala pětice Manušických závodníků.Bylo to tentokrát menší

obsazení vzhledem k zdravotním potížím Lenky Minářové a Kristýny Sihelníkové a také rodinným povinostem Věry Junkové.

Nebylo však menší co se týká úspěšnosti.Nikol Majcherová nedala nikomu šanci a s převahou vyhrála oba závody v kategorii žákyně B.Hlavně potěšil návrat k úspěšné a rychlé střelbě,o jejích běžeckých kvalitách v rámci kategorie není pochyb.Stejného úspěchu dosáhla Jana Gittlerová v kategorii ženy B.Její běžecké výkony rostou každým závodem,v Jablonci přidala výbornou střelbu.Dvakrát druhá byla v přípravce Jitka Gittlerová,samozřekmě také s dobrou střelbou,její běh patří k nejlepším už druhý rok.Třetí místo v kategorii ženy B obsadila

Šárka Půlkrabová.A tak při výborné střelbě měl smůlu Milan Vašák.V obouch závodech běžel jinou (delší)trať.Jeho umístění tak vůbec neodpovídalo jeho momentání formě.

Poděkování patří dalším členům týmu Kterýse závodů zúčastnil jako rozhodčí,Janě Brázdové,Kateřině Půlkrabové,Šárce Minářové a Lence Minářové.