Jdi na obsah Jdi na menu

Úspěšný víkend na Bedlině.

3. 7. 2013

Ve dnech 21.-23.6.2013 uspořádal klub biatlonu v Bystřici pod Hostýnem druhé kolo Českého poháru v letním biatlonu.Pro náš klub velice úspěšné kolo.V sobotu se běžel rychlostní závod se štafetovou střelbou,který našim závodníkům až tak nevyhovuje.Přesto jsme získali dvě první místa.Dopoledne v kategorii žen B vyhrála Markéta Pilná,v té samé kategorii byla Jana Gittlerová pátá.Odpoledne přidala další vítězství Nika Majcherová.Obě závodnice vyhrály s poměrně  velkou převahou.V kategorii nejmladších žáků se chlapcům nedařllo střelecky ,Jirka Rozsypal byl 24 a Kuba Munzar 25.MIlan Vašák v njpočetnější kategorii obsadil 30 místo.

V neděli se už nepodařilo zopakovat sobotní výsledek,ale i tak Markéta byla druhá,Nikol pátá,Kuba s Jirkou se posunuli na 21 resp.22 místo.Jen Milan si pohoršil na 34.místo.