Jdi na obsah Jdi na menu

Úspěšný vstup do Českého poháru 2011.

9. 6. 2011

Ve dnech 3.-5.6.2011 začal celostátní pohár v letním biatlonu závodem v novém biatlonovém areálu v Novém Městě na Moravě.Bohužel školní výlet a nezaviněné zranění ochudili výpravu mladých biatlonistů a tak se závodů aktivně zúčastnili jen dva,Nikol Majcherová a Milan Vašák.Kristýna Sihelníková a Jitka Gittlerová tvořily podpůrný tým.Už v sobotním závodě se dařilo.Nikol Majcherová s minimální ztrátou skončila sedmá a Milan Vašák v nejpočetnější

kategorii po výborné střelbě se umístil na 24. místě.V kategoriích dospělých byla Jana Gittlerová pátá a Šárka Půlkrabová osmá.Závodníky trápil silný vítr a to hlavně v kategoriích dospělých.Bylo tak loterií komu foukne víc a komu méně.Stejné podmínky panovaly i v neděli,to však nezabránilo bezchybné střelbě Nikol Majcherové a výraznému úspěchu v podobě třetího místa v kat. žákyň B.Bohužel právě vítr nepřál Milanovi Vašákovi a tak po nepovedené střelbě se umístil ve třetí desítce pořadí.V kategorii žen B si naše závodnice polepšili o jedno místo a tak Jana Gittlerová skončila čtvrtá a Šárka Půlkrabová sedmá.